דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
יש אפשרות לדעת אם מגיע לנו?
ובמידה שהכרטיסים נשלחו יש דרך לדעת היכן הם?
לדעת אם מגיע ניתן באמצעות התקשרות למערכת המידע האוטומטית.
במידה ותשמעו שאתם זכאים והכרטיס בדרך אליכם, עליכם לחכות שהוא יגיע, לא ניתן לדעת את המועד המדוייק להגעתו.

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
לדעת אם מגיע ניתן באמצעות התקשרות למערכת המידע האוטומטית.
במידה ותשמעו שאתם זכאים והכרטיס בדרך אליכם, עליכם לחכות שהוא יגיע, לא ניתן לדעת את המועד המדוייק להגעתו.
תודה על המענה המהיר.
אני מבית שמש מה מס של הקו מידע?

oritdi

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
אני מתקשרת למענה האוטומטי במוקד, ואומרים לי שפרטיי הוגשו שגויים מהעירייה, ומשתדלים לטפל בזה, ולבדוק בעוד שבועיים..
יש לי סיכוי עדיין למרות שהפרטים הוגשו שגויים?
תודה רבה!

אשדי

משתמש רשום
אנחנו מתחילים הפצה ביום ראשון של כרטיסים.
אם את רוצה לדעת אם וכמה ילדים נקלטו, תתקשרי למוקד האוטומטי ותקלידי את ת.ז. של כל אחד מבני המשפחה, ותוכלי לשמוע מי במערכת ומי לא, על אלו שבמערכת תקבלו, ועל אלו שלא במערכת לא תקבלו.

שוב תודה על המענה המהיר, מעריכה מאד!
ושאלה נוספת, עשיתי כעצתכם ובדקתי ת.ז. של חלק מהילדים ומי שבדקתי אכן מצוי, אך ת.ז. שלי לא מופיעה, בעלי מופיע כראש בית אב, זה תקין? או שבעלי מוגדר כמגדל לבד את הילדים:mad:, ועלי לא יתקבל מענק???

תודה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ושאלה נוספת, עשיתי כעצתכם ובדקתי ת.ז. של חלק מהילדים ומי שבדקתי אכן מצוי, אך ת.ז. שלי לא מופיעה, בעלי מופיע כראש בית אב, זה תקין? או שבעלי מוגדר כמגדל לבד את הילדים:mad:, ועלי לא יתקבל מענק???

תודה
מי שמופיע יקבל, ומי שלא לא יקבל, זה הרשימות שקיבלנו מהרשויות ואין מה לעשות.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים סליחה על שאני משגע אותך...
באיזו עיר/איזור מתחילים בחלוקה ביום ראשון?
תודה רבה ויישר כח!
מתחילים במיון של הכרטיסים לפי ישובים במרכז ההפצה שלהם, ומשם זה נסרק ונשלח למרכזי ההפצה שלהם בכל ישוב, ומשם לבתים בהתאם לכמויות ולקצב החלוקה של כל סניף וסניף שלהם.

oritdi

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
שבוע שעבר התקשרתי למוקד, ואמרו לי שהעירייה שלחה משהו שגוי,
והנציגה ביקשה ממני לשלוח צילום תעודת זהות,
שלחתי, ואני רוצה לדעת אם קיבלו את זה, אבל לא עונים במייל,
איך אני יכולה לדעת שבאמת קיבלו את זה?

ככר השוק

משתמש מקצוען

תודה
גם אצלנו ככה וקיבלנו על כל הנפשות כולל אותי

במבוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@אשל ירושלים
אני זכאית לתלושי המזון אך עד כה לא קיבלנו דבר
לפני שבוע וחצי קיבלתי שיחה מוקלטת בנוגע לתלושים והיא התנתקה באמצע
יש דרך לעזור לי?
תודה!!

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך אני יכולה לדעת אם קבלתי את כל שהייתי צריכה לקבל? למשל הייתי בטוח שאני זכאית באזור 1600+ וקבלתי רק כרטיס אחד של 1000 ש"ח. כמו כן איך אקבל את הכרטיסים בהמשך?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
אני זכאית לתלושי המזון אך עד כה לא קיבלנו דבר
לפני שבוע וחצי קיבלתי שיחה מוקלטת בנוגע לתלושים והיא התנתקה באמצע
יש דרך לעזור לי?
תודה!!
לא מבין למה כוונתכם, מה היה בהקלטה, ואיזה עזרה אתם צריכים, התחלנו להפיץ היום עשרות אלפי כרטיסים ואם אתם זכאים תקבלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה