דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לקראת סוף שבוע אנו מתחילים להפיץ כ30 אלף מעטפות עם כרטיסים לכל אלו שטרם קיבלו (שגויים שתוקנו או בקשות שהתקבלו מהרשויות בחודש האחרון).

בנוסף אנו עומדים לשלוח כ10 אלפים מכתבים בדואר למשפחות שאין לנו את מספר הטלפון שלהם או שהמספר שבידינו שגוי או ללא מענה לאחר מספר נסיונות, במכתבים אלו אנו מבקשים מהנמענים להתקשר אלינו למענה אוטומטי ולהשאיר את המספר הסלולארי שלהם, כל מי שמקבל מכתב כזה מתבקש בדחיפות לעדכן את המספר, במידה והמשפחה לא תעדכן את מספר הטלפון במענה האוטומטי עד סוף יוני, הכרטיס יבוטל.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@אשל ירושלים
הוטען לי היום רק כרטיס אחד ב996 ש"ח
היינו זכאים בפעימות הקודמות ל2400
זה הסכום שאמורים לקבל???

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@אשל ירושלים
אני קיבלתי כרטיסים והוטענו כבר גם הפעימה השנייה
אבל על אשתי עוד לא קבלתי ובעירייה (ביתר) אמרו שעודכנו את הפרטים ובאמת בתקליט אצלכם זה מעודכן.
שאלתי היא האם זה אמור להגיע בכרטיס נפרד או שזה נטען בכרטיס הקודם שלי? (כי בינתיים לא קיבלתי לא כרטיס ולא טלפון שיש לי כרטיס).

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בנוסף אנו עומדים לשלוח כ10 אלפים מכתבים בדואר למשפחות שאין לנו את מספר הטלפון שלהם או שהמספר שבידינו שגוי או ללא מענה לאחר מספר נסיונות, במכתבים אלו אנו מבקשים מהנמענים להתקשר אלינו למענה אוטומטי ולהשאיר את המספר הסלולארי שלהם, כל מי שמקבל מכתב כזה מתבקש בדחיפות לעדכן את המספר, במידה והמשפחה לא תעדכן את מספר הטלפון במענה האוטומטי עד סוף יוני, הכרטיס יבוטל.

מה המספר?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
אני קיבלתי כרטיסים והוטענו כבר גם הפעימה השנייה
אבל על אשתי עוד לא קבלתי ובעירייה (ביתר) אמרו שעודכנו את הפרטים ובאמת בתקליט אצלכם זה מעודכן.
שאלתי היא האם זה אמור להגיע בכרטיס נפרד או שזה נטען בכרטיס הקודם שלי? (כי בינתיים לא קיבלתי לא כרטיס ולא טלפון שיש לי כרטיס).
אם תוקן, יוטען בכרטיסים הקיימים.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אמור להיות 1600, הכל יוטען בהמשך (אלא אם כן הרשות עשתה תיקון והפחיתה נפשות)
יכול להיות בגלל שפעם קודמת הטעינו לי 600 יותר?
אבל אח"כ הם הורידו לי את זה
תוכל לבדוק?

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@אשל ירושלים

פונה בשם חברה.
משפחה בת 9 נפשות, עם זכאות למעלה מ70 % להנחה.
שלא קיבלו את הכרטיסים.
אתם עניתם להם שהפרטים שלהם בכלל לא מופיעים אצלכם.
בעיריה -במענה הטלפוני של מחלקת גבייה אומרים להם שהם כבר לא מטפלים בנושא ושיפנו אליכם.
אז למי פונים בעיריה?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים

פונה בשם חברה.
משפחה בת 9 נפשות, עם זכאות למעלה מ70 % להנחה.
שלא קיבלו את הכרטיסים.
אתם עניתם להם שהפרטים שלהם בכלל לא מופיעים אצלכם.
בעיריה -במענה הטלפוני של מחלקת גבייה אומרים להם שהם כבר לא מטפלים בנושא ושיפנו אליכם.
אז למי פונים בעיריה?
הפרוייקט הסתיים. אין למי לפנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה