דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מעניין שלחייב הו"ק של מליוני אנשים כל חודש המערכות יודעות (בנקים ומשכנתאות)
ולהטעין כמה מאות שקלים למאות אלפי אנשים לוקח שבועות וימים

יהודי כמו פעם

משתמש חדש
הבוקר קיבלתי הודעה שיגיעו אלי הכרטיסים אך הם בושש מלבןא ולרא קיבלתי שום טלפון מהשליח
הייתי זמין כל היום בנתיים החל מאתמול אני מקבל כל הזמן עדכונים ממשרד הפנים כביכול יש אצלי כבר כרטיס
שם מעדכנים איפוא מכבדים את הכרטיסים וכן בנוגע לפעימה שניה
אשמח לתשובתך מה זה אומר??

הר ציון

משתמש רשום
הבוקר קיבלתי הודעה שיגיעו אלי הכרטיסים אך הם בושש מלבןא ולרא קיבלתי שום טלפון מהשליח
הייתי זמין כל היום בנתיים החל מאתמול אני מקבל כל הזמן עדכונים ממשרד הפנים כביכול יש אצלי כבר כרטיס
אם אתה מביתר, אז כנראה הטלפונים לא מכוונים אילך
כנראה המס' שלך רשום ע"ש מישהו אחר
מציע לך להתקשר ל @אשל ירושלים ולחכות 40 דק' (ואם זה יתנתק באמצע, תאלץ להמתין עוד 40 דק'), ולעדכן נתונים, כולי האי ואולי.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מספר הטלפון שלי רשום על שם מישהו אחר, - למרות שעידכן
מספר הטלפון של בעלי, שגם קיבל את ההודעה הזו- רשום על שמינו
אנחנו מירושלים.
עידכונים אצלנו לא עוזרים הרבה, מכיוון שהשמות עם מספרי הטלפון הועברו כבר בעבר לחברת ההפצה, הם לא מחוברים אלינו און ליין ולכן קשה לתקן את מספרי הטלפון השגויים שקיבלנו מהעיריות

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
קיבלתי הודעה שאנחנו זכאים לפני חודש בערך, וגם במערכת של אשל אני שומעת שאנו זכאים,
מתי נקבל את הכרטיסים? (אנחנו מבית שמש)
תודה!!
אם חברת ההפצה עשתה נסיון למסור לכם בעבר ולא הצליחה, המעטפה חוזרת אלינו ואנחנו מתקשרים כדי לנסות לתאם משלוח.

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי ככה בדיוק, ואני מירושלים

ברכת מרום

משתמש מקצוען
נכנס לנו כבר לפני כמה ימים הטעינה השניה רק חלק כסף כמה זמן לוקח להסתנכרן זה נראה שמשהו לא תקין

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין שלחייב הו"ק של מליוני אנשים כל חודש המערכות יודעות (בנקים ומשכנתאות)
ולהטעין כמה מאות שקלים למאות אלפי אנשים לוקח שבועות וימים
חיוב הוראת קבע מתבצע באמצעות מערכות מיחשוב, שפועלות מזה עשרות שנים.
הטענת הכרטיסים מתבצעת באמצעות מערכות מיחשוב שמוקמת כעת לצורך הפרוייקט.
ההטענה מתבצעת על כרטיסים מוגבלים ל1000 שקל בלבד, ולכן צריך לבנות מערכת שיודעת להתמודד עם הטענת כרטיסים יומיומית, תוך חישוב הסכום ובדיקת כל כרטיס כמה מקום יש בו להטענה בהתחשב במגבלת ה1000 שקל.
נציין שאם היינו רוצים לתת כרטיס ללא מגבלת ה1000 ש"ח, היה צריך לפעול לפי נוהל זהה של בקשה לכרטיס אשראי רגיל (טפסי בקשה, מסמכי זיהוי, חתימה אצל אחראי ציות, קבלת הכרטיס אך ורק על ידי בעל הכרטיס ועוד ועוד).

אבי קליין

משתמש חדש
@אשל ירושלים שלום האם כדי לקבל המענק חייבים שני בני הזוג להיות רשומים באותה עיר לפי התקנון ?
כי אישתי רשומה בי-ם ואני לא העברתי עדיין את הכתובת לי-ם
ובטופס של עיריית ירושלים (למי שכרגע אין הנחה בארנונה אלא אמור להיות זכאי) הוא לא נותן להתקדם בלי להכניס פרטי בן זוג
ולא נותן להכניס מי שלא רשום בי-ם

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים שלום האם כדי לקבל המענק חייבים שני בני הזוג להיות רשומים באותה עיר לפי התקנון ?
כי אישתי רשומה בי-ם ואני לא העברתי עדיין את הכתובת לי-ם
ובטופס של עיריית ירושלים (למי שכרגע אין הנחה בארנונה אלא אמור להיות זכאי) הוא לא נותן להתקדם בלי להכניס פרטי בן זוג
ולא נותן להכניס מי שלא רשום בי-ם
אני לא יודע, כל עניני הזכאות באחריות הרשויות בלבד

יהודי כמו פעם

משתמש חדש
לא הגבת לי לגבי הודעה זו
תודה

קובי 162

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
העיריה אמרה לי שאני זכאי לפני 3 שבועות וכשאני מתקשר לאשל אברהם ומקיש את הת"ז אומרים לי שאני לא זכאי כמה זמן אני אמור להמתין ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ממש עכשיו קיבלתי הודעה מוקלטת שמשום מה השליח לא הצליח להשיג אותי ואין לי מושג למה
בכל מקרה הביאו לי שם את מספרו האישי
להתקשר אליו מחר?
או שזה כבר אבוד
וחוזר אליכם?
תודה
תתקשר אליו, במקביל גם אני אבדוק

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
העיריה אמרה לי שאני זכאי לפני 3 שבועות וכשאני מתקשר לאשל אברהם ומקיש את הת"ז אומרים לי שאני לא זכאי כמה זמן אני אמור להמתין ?
כל הרשימות שקיבלנו מהעיריות עד סוף שבוע שעבר מעודכנות אצלנו במערכת, אין לנו מושג מתי העיריה תשלח לנו את הרשימה עם השם שלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה