דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@אשל ירושלים
אנחנו מביתר, בטלפון אומרים שאנחנו זכאים לקבל את הכרטיסים, ובמציאות עדיין לא קיבלנו שום דבר
מה אפשר לעשות?

לאנגער

משתמש מקצוען

ששל

משתמש מקצוען
קיבלתי עכשיו שיחה שיש היום חלוקה אחרונה (מתוך 2, כן?) ברמה א' בבית שמש.
לא מבינה, אם זה חלוקה, למה חיכו עד עכשיו???????
מה זה ההתנהלות הרשלנית הזו??????
למה לקחתם על עצמכם פרויקט שאתם לא מסוגלים לעמוד בו????

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קיבלתי עכשיו שיחה שיש היום חלוקה אחרונה (מתוך 2, כן?) ברמה א' בבית שמש.
לא מבינה, אם זה חלוקה, למה חיכו עד עכשיו???????
מה זה ההתנהלות הרשלנית הזו??????
למה לקחתם על עצמכם פרויקט שאתם לא מסוגלים לעמוד בו????
אתה שמעת???????????????? ואז אתה כותב הודעה עם עשרות סימני שאלה?????? ועוד מוגדר פה כמשתמש מקצוען??????? !!!!!!!!

ששל

משתמש מקצוען
אתה שמעת???????????????? ואז אתה כותב הודעה עם עשרות סימני שאלה?????? ועוד מוגדר פה כמשתמש מקצוען??????? !!!!!!!!
לא הבנתי אותך, מה שמעתי?

בטח עשרות סימני שאלה, אני רוצה להוסיף עוד כמה, אומרים לי לבוא בין 5 ל7, מתארגנת עם הילדים, באה ב5:05, אין נפש חיה!!!!!!!
למה הזלזול הזה באזרחים????

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
עדיין אין צפי, תהיה הודעה טלפונית לכל הזכאים

קבלתי היום הודעה מטל' 055080999 והודיעו שאני זכאי.
האם זה אומר שהכרטיס שלי מוכן והוא בדרך? וא"כ כמה זמן עד שיגיע?

תודה

מיריומה

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים
היום קיבלתי מייל מעיירית ירושלים שאושרה בקשתי והם יעבירו את המידע לאשל ירושלים, הבעיה שלפני שבוע הקשתי בשלוחה במערכת בטעות שנאבד לי הכרטיסים,
האם זה יעקב או שמכיון שאז לא הייתי במערכת זה לא עושה כלום?
ואם זה מעקב, יש איפה לעדכן את זה ?
תודה מראש

ש. כהן

משתמש פעיל
@אשל ירושלים תודה על התשובות
התקשרתי למספר הנתון ולא הועברו נתונים שלי.
איך אני מחילה תהליך? מסדרת הנחה בארנונה? פונה לעיריה לקבלת תלושי מזון?
(בירושלים)

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה