דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש כבר הנחה כמה שנים, בתקליט נאמר שאני זכאי, וכל הפרטים מעודכנים, ועדיין אף אחד לא פנה אלי, מה ההסבר לכך?
אם אתה תושב ביתר, יתכן מאוד שאתה אחד מהמשפחות שנמצא בהכנה להדפסת כרטיסים

הינוקא

משתמש חדש
@אשל ירושלים אני לא הגשתי שום בקשה, מסמך או כל דבר אחר.
בדקתי במענה האוטומטי ונאמר שאין לי זכאות.
זאת אומרת שבאמת אין לי זכאות או שצריך קודם להגיש איזשהו בקשה.

נ.ב. סליחה על השאלה העמרצית, פשוט אין לי עצבים לעבור על 116 עמודים....

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים אני לא הגשתי שום בקשה, מסמך או כל דבר אחר.
בדקתי במענה האוטומטי ונאמר שאין לי זכאות.
זאת אומרת שבאמת אין לי זכאות או שצריך קודם להגיש איזשהו בקשה.

נ.ב. סליחה על השאלה העמרצית, פשוט אין לי עצבים לעבור על 116 עמודים....
ככל הנראה אין לך הנחה של 70% ומעלה בארנונה (כתוצאה ממבחני הכנסה) וככל הנראה גם אינך קשיש המקבל השלמת הכנסה, ולכן אין לך זכאות אוטומטית.
אם ברצונך בכל זאת לבחון את זכאותך ולהגיש טופס בקשה לקבלת התווים, עליך לפנות לרשות המקומית בה אתה מתגורר ולעשות זאת.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין צורך לעשות כלום, ברגע שנקבל את אישור משרד הפנים, הכרטיסים יוטענו אוטומטית בהטענה נוספת, והודעה קולית תישלח למשפחות
וגם אם נותר יתרה בכרטיס,
ע"כ 100 שהיה בשימוש, ייכנס 100 חדש

משולם גרין

משתמש רשום
@אשל ירושלים
אולי תכתבו איפה אוחז החלוקה ב:
  • ירושלים
  • אשדוד
  • ביתר עילית
  • מודיעין עילית
  • אלעד
  • ערד
  • קרית גת
  • רחובות
  • בית שמש
וכד'

על מנת לחסוך את השאלות של כל אחד

תודה רבה

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
@אשל ירושלים
כל הכבוד על התשובות!
אני קיבלתי על חצי משפחה מאנחנו זוג + 4 ילדים
ואמרו לנו במוקד העירה שנקבל את השאר, בפעימה השניה. אך איך, יש לי רק כרטיס אחד?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
אולי תכתבו איפה אוחז החלוקה ב:
  • ירושלים
  • אשדוד
  • ביתר עילית
  • מודיעין עילית
  • אלעד
  • ערד
  • קרית גת
  • רחובות
  • בית שמש
וכד'

על מנת לחסוך את השאלות של כל אחד

תודה רבה
השאלות לא ייחסכו, אנחנו בשלבים סופיים של החלוקה בכל אחד מהישובים גם אלו שברשימה וגם אלו שלא ברשימה.
מתכוננים לסיים במהלך שבוע הבא את חלוקת כל הכרטיסים שהודפסו.
כמובן שגם לאחר מכן עדיין ישארו בידינו מעטפות, כאלו שחברת ההפצה לא הצליחה למסור מכל סיבה שהיא, אז אנחנו נעבור פרטנית אחד אחד ויחד עם הרשויות המקומיות, הקהילות המקומיות, אירגוני החסד המקומיים ננסה לאתר אותם , בתקווה שנצליח.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השאלות לא ייחסכו, אנחנו בשלבים סופיים של החלוקה בכל אחד מהישובים גם אלו שברשימה וגם אלו שלא ברשימה.
מתכוננים לסיים במהלך שבוע הבא את חלוקת כל הכרטיסים שהודפסו.
כמובן שגם לאחר מכן עדיין ישארו בידינו מעטפות, כאלו שחברת ההפצה לא הצליחה למסור מכל סיבה שהיא, אז אנחנו נעבור פרטנית אחד אחד ויחד עם הרשויות המקומיות, הקהילות המקומיות, אירגוני החסד המקומיים ננסה לאתר אותם , בתקווה שנצליח.
עדיין יש ויהיו משפחות שפרטיהם טרם התקבלו מהרשות, שהיו שגויים ונשלחו לרשות לתיקון וטרם חזרו, כאלו שכבר חזרו לאחר תיקון אבל הגיעו אלינו לאחר שסיימנו את כל סבבי ההדפסה הקודמים, וכמובן כל אלו שנשלחו או יישלחו לנו על ידי הרשות של משפחות חדשות = כאלו שזכואתם מכח הבקשה שהוגשה (ולא אוטמטית) וכאלו שזכאותם מכח הנחת ארנונה של שנת 2021 (ולא של שנת 2020), כל המשפחות דלעיל, טרם טופלו על ידינו, כולם נמצאים בתהליכים שונים, הצד השווה לכולם שעדיין הכרטיסים האלו ללא הודפסו, וממילא אין עדיין תאריך לחלוקתם.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
כל הכבוד על התשובות!
אני קיבלתי על חצי משפחה מאנחנו זוג + 4 ילדים
ואמרו לנו במוקד העירה שנקבל את השאר, בפעימה השניה. אך איך, יש לי רק כרטיס אחד?
לא ברור מה המקרה, האם הם דיווחו לנו רק על חצי משפחה? האם הם שלחו לנו תיקון אחרי זה? או שהם דיווחו על כל מספר הנפשות, במידה והדיווח המקורי של העיריה אלינו היה מדוייק, יש לך עוד מעטפה בחברת המשלוחים שטרם קיבלת שאמור להשלים את הסכום לסכום לו אתה זכאי בהתאם לדיווח. העיריה.

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
החלוקה למגישי הטפסים עדיין לא החלה
היא תחל רק אחרי סיום החלוקה לזכאים האוטומטים
זה לא כ"כ נכון אני הגשתי טופס ולא הייתי זכאי אוטומטי וקבלתי בפסח, רק שלא הגשתי עכשיו אלא בהתחלה לפני כחודשיים

הינוקא

משתמש חדש
זו"צ שגר בשכירות יכול להגיש בקשה?
באתר העירייה נדרש להזין את מספר משלם הארנונה, פרטי הנכס, ועוד פרטים שלא קשורים אלי אלא לבעל הדירה.
האם זה אומר שאין סיכוי לזוצי"ם לקבל מענק?

אנונימית חדשה

משתמש פעיל
זה לא באג בכרטיס, זה באג במערכות המיחשוב של שופרסל (שהם יודעים עליו ומטפלים בו), לטענתם, הם מזכים כעת, וזיכו על העבר את כל מי שנפגע מכך, זה לוקח להם כמה ימים והיתרה חוזרת לכרטיס.
כבר 3 שבועות מלאים שאנו מחכים ל430 ש"ח שנגבו שלא כדין (משערי רווחה) יוחזרו אלינו, עד מתי נחכה???
(הטענות לא כלפי אשל ירושלים אלא נגד שופרסל)

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
כמה ימים לא הייתי כאן, חזרתי וראיתי שיש מישהו חדש, הלא הוא @אשל ירושלים ברוכים הבאים :)
רק יש לי שאלה, בקשה, למה אתם לא מוציאים שו"ת מסודר לציבור עם כל השאלות והתשובות, שפשוט יש מהם כ"כ הרבה, וכך במקום לעבוד כאן כל הזמן אונליין ומה שנקרא לכבות שריפות, תוציאו שו"ת בעיתונות החרדית הארצית והמקומית, וזה יחסוך כ"כ הרבה עגמת נפש לציבור וזה יועיל גם לכל אותם עשרות אלפי משפחות שלא גולשות באתר פרוג
אנא!!!! בבקשה תעשו את זה למען כל הציבור
וכל הכבוד על המענה כאן על כל השאלות

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא כ"כ נכון אני הגשתי טופס ולא הייתי זכאי אוטומטי וקבלתי בפסח, רק שלא הגשתי עכשיו אלא בהתחלה לפני כחודשיים
כבר הסברתי קודם, שברשויות בהם הוכנסו לרשימה הראשונה ממלאי טפסים (הם לא היו אמורים לעשות את זה), הם קיבלו את הכרטיסים.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמה ימים לא הייתי כאן, חזרתי וראיתי שיש מישהו חדש, הלא הוא @אשל ירושלים ברוכים הבאים :)
רק יש לי שאלה, בקשה, למה אתם לא מוציאים שו"ת מסודר לציבור עם כל השאלות והתשובות, שפשוט יש מהם כ"כ הרבה, וכך במקום לעבוד כאן כל הזמן אונליין ומה שנקרא לכבות שריפות, תוציאו שו"ת בעיתונות החרדית הארצית והמקומית, וזה יחסוך כ"כ הרבה עגמת נפש לציבור וזה יועיל גם לכל אותם עשרות אלפי משפחות שלא גולשות באתר פרוג
אנא!!!! בבקשה תעשו את זה למען כל הציבור
וכל הכבוד על המענה כאן על כל השאלות
ביקשנו ממשרד הפנים שיוציאו, אנחנו אחראים על הביצוע וגם זה רק בחלק מהרשויות, משרד הפנים אחראי על כל הארץ ועל כל התהליך מתחילתו ועד סופו ( כולל דיני קביעת זכאות, והלכות רישום) ולכן שו"ת מלא רק הם יכולים להוציא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה