דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

מי האיש

משתמש פעיל
גם אנחנו קיבלנו עכשיו רק חלק מהסכום
לכאורה, הייתם אמורים לקבל עוד כרטיס של 1000 וזה לא קרה
אתם בירושלים?
זה נראה כמו שיטה...
גם אנחנו בירושלים, קיבלנו היום רק כרטיס אחד של 1000,
השליח הודיע שהוא מביא כל כרטיס בנפרד
לא נראה שיכול להיות יותר שלומיאליות מזה..

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קיבלנו היום 3 כרטיסים
רק אחד טעון ב - 400 ש"ח
אנחנו משפחה של 11 נפשות
מה עושים??

A052

משתמש סופר מקצוען
2 הכרטיסים האחרים אמורים להיטען ב1000 כל אחד.

השליח הפעיל אותם? אם לא תפעילו לבד לפי ההוראות.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אנחנו בבית שמש. אני ושכנים שלי קיבלנו רק חצי מהסכום.

חיה א.

משתמש רשום
אני מביתר עילית עדיין לא קיבלתי את הכרטיס, מה אני צריך לעשות?
אני מביתר קיבלתי רק אתמול מעטפה אחת עם כרטיס אחד. כנראה יגיע מעטפה נוספת עם כרטיס נוסף כי לפי הסכום אמורים לקבל 2 כרטיסים.
בביתר עדיין לא כולם קיבלו, השליחים עדיין בפעולה. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם ברשימת הזכאים תשלחו מיל לערייה ותוודאו שאתם ברשימות שנשלחו לאשל. ככה אני עשיתי עוד לפני החג. כדי שלא תחכו סתם

oritdi

משתמש פעיל
אתמול קיבלתי מייל מהערייה שנמצאתי זכאית ואני יקבל את הכרטיס בפעימה השלישית, והם יהיו טעונים לשלושה פעימות,
מישהו יודע מתי הפעימה השלישית, ולמה רק אז נקבל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה