עזרה המלצות על מצלמה טובה

משיבת נפש

משתמש פעיל
איך אתם מצלמים במצלמה ביתית?
יש לכם מושג מה זה מהירות תריס? צמצם? איזו?
אני לא צלמת ואין לי מושג מה כל הנ"ל אומרים,
אבל אם אין לך מושג מה זה, ואין לך מושג איך לכוון תמונה בחושך, ואיך לכוון תמונה בשמש איך יצא לך תמונות יפות?

שוב אני חוזרת על הדוגמא של האוכל,
אתה נותן לילד בן 5 בשר משובח- צלעות כבש + תיבולים יקריים מאוד מאוד + מנגל איכותי וכל הציוד הנדרש, אתה בטוח שיצא משהו טעים? או עדיף לתת לו ביצה לקשקש במחבת?

בואי נתמקד בדוגמא שאת כתבת
אכן לד בן 5 שייתנו לו את כל הציוד הדרוש להכין אוכל גורמה לא יצא משהו טעים בלשון המעטה
רק אחד בן 25 שאוכל ביתי (לדוגמא דגים טשונט וכו') שלא למד בישול ומכין את זה טעים ומשובח
אם ייתנו לו כלים לבשל אוכל גורמא לא בטוח שיצא גורמא
רק כן בטוח שיצא איכותי וטעים יותר מאוכל ביתי שהוא מכין
מקווה שאת הבנת את הנמשל לגבי המצלמה

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
G7 הייתה לי והיא מעולה, 4000D לא הייתה לי אבל כן התנסיתי בה, ודי התאכזבתי מהאיכות של התמונות. (אולי ציפיתי ממנה ליותר בתור מצלמה מקצועית, ובתור מצלמה שאפשר לכוון אותה ממש).
אם בשתי המצלמות אתם ממילא מצלמים על אוטומט, אז לדעתי עדיף את g7.

משיבת נפש

משתמש פעיל
G7 הייתה לי והיא מעולה, 4000D לא הייתה לי אבל כן התנסיתי בה, ודי התאכזבתי מהאיכות של התמונות. (אולי ציפיתי ממנה ליותר בתור מצלמה מקצועית, ובתור מצלמה שאפשר לכוון אותה ממש).
אם בשתי המצלמות אתם ממילא מצלמים על אוטומט, אז לדעתי עדיף את g7
הבנתי תודה רבה
וה-d80 היא כן שווה יותר מה-g7 וה-d4000?

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אבל בכל זאת 4000D היא מקצועית, לא? ככה אני מבינה.
מקצועית, כן. יש לה פונקציות של מקצועית, את יכולה לכוון אותה, ואת יכולה להחליף עדשות.
למרות שהיא מקצועית ולמרות שכיוונתי אותה נכון, די התאכזבתי מהאיכות של התמונה שלה. g7 על מצב כמעט אוטומטי הוציאה לי תמונות טובות יותר.
נראלי שהg7 היא הבסט של הביתיות, וה-4000d היא בתחתית הטבלה של המקצועיות.
הבנתי תודה רבה
וה-d80 היא כן שווה יותר מה-g7 וה-d4000?
חד משמעית. (אם כי עם ידע בצילום אפשר להוציא איתה תוצאות איכותיות הרבה יותר)

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אבל שוב, אם אתם מחפשים מצלמה ביתית למסיבות טיולים וכו' - לא מומלץ לקחת מקצועית. אפילו 80d היא כבדה, ולא נוחה בעליל לכאלו אירועים.

משיבת נפש

משתמש פעיל
תודה רבה עזר לי מאוד
האם ידוע לך מהיכן אפשר לקנות d80
אני מחפש סגנון של יבואן/סוכן ולא חנות רגילה כמו רפאלי

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה רבה עזר לי מאוד
האם ידוע לך מהיכן אפשר לקנות d80
אני מחפש סגנון של יבואן/סוכן ולא חנות רגילה כמו רפאלי
יש לי מספר של סוכן, לא מניסיון אישי. רלוונטי?
סמם מענין את מכירה מצלמה L110 של ניקון?
לא:( לא התנסיתי עם ניקון בכלל...

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

לחיל אומר

משתמש מקצוען
האם אנשים ללא ידע רציני בצילום , ידע בסיסי יכולים להוציא תמונות באיכות טובה או שזה מיועד לצלמים מקצועיים?
חד משמעית כן
גם אנשים בלי שום ידע בצילום יכולים להוציא בקלות תמונות טובות ב 4000D
כי גם שם יש פשוט אופציה של אוטומט ולא צריך לכוון שום דבר

נ.ב. גם מי שכן רוצה לכוון ידני אפשר ללמוד לעשות את זה די בקלות (עם מדריך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה