רופא המלצות לרופא/ת נשים בירושלים

פרחים

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
ד"ר קפקא מקבל ממאוחדת ברמת שלמה ובקניון מלחה.

נחמי3

משתמש מקצוען
ד"ר שוויד ממש מומלץ הוא גם זמין מאוד, עונה גם לשאלות בטלפון, משאירים לו הודעה במרפאה שהוא נמצא ובסוף יום חוזר.
צריך לקחת בחשבון את זה שללאומית אין סניפים בהרבה שכונות בירושלים, אז לפעמים זה קשה להגיע לרופא משפחה/ילדים
אני פונה אליו במערכת הפניות הדיגטליות יש מענה מיידי

נחמי3

משתמש מקצוען
בלאומית בירושלים יש את ד"ר יעל יקל , מחכים לה המון זמן
אבל היא גם לסיבוכים, שמעתי עליה המלצות חמות מאולטרסאונדיות
ויש גם את ד"ר ברונו רוזן, מבוגר מומלץ מאוד, אבל גם צריך להגיע ולהתאזר בסבלנות

נחמי3

משתמש מקצוען
לא נראה לי קיים:(
יש אחת תותחית בביתר שכבר לא מקבלת חדשות

מה שם של הרופאה בביתר?

בלה קיסלמן
(משפחה לא נשים)
מה ההתלהבות הגדולה??? [אני אצלה האמת]

מי שרוצה בביתר בלאומית רופאת משפחה מיוחדת - ממליצה מאוד על ד"ר אינה פלאפר

בירושלים רופא משפחה מדהים - ד"ר יעקב רוזן ברמות

נשואה:)

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקפיצה,
מחפשת המלצות על רופא/ה להריון בסיכון ממאוחדת ירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה