מידע שימושי המלצה על מתקין שיש למטבח

פרוזה

משתמש סופר מקצוען
מחפשת המלצה על מתקין ומשווק שיש מורשה ואמין עם עבודה טובה
גרניט או אבן קיסר באזור ירושלים
תודה רבה

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אין לי המלצה, מה שכן, כמי שנכוותה - אם את הולכת על שיש קיסר, תרימי טלפון לחברה ותוודאי שהמתקין אכן מורשה, שאם לא כן תאבדי את האחריות. אל תסתפקי בהוכחות לכך שהשיש מתוצרת אבן קיסר, כי ישנם מתקינים בלתי מורשים שגם כן מוכרים את האורגינל, ועדיין עצם היותם בלתי מורשים גורמת לך לאבד אחריות חברה.

מיליארד

משתמש פעיל
D I G I T A L
שיש גור אריה - 0544749481
עשינו אצלו אחרי הרבה המלצות ויצאנו מרוצים ב"ה

פפרר

משתמש מקצוען
אין לי המלצה, מה שכן, כמי שנכוותה - אם את הולכת על שיש קיסר, תרימי טלפון לחברה ותוודאי שהמתקין אכן מורשה, שאם לא כן תאבדי את האחריות. אל תסתפקי בהוכחות לכך שהשיש מתוצרת אבן קיסר, כי ישנם מתקינים בלתי מורשים שגם כן מוכרים את האורגינל, ועדיין עצם היותם בלתי מורשים גורמת לך לאבד אחריות חברה.
סתם מענין ,לשם מה היית צריכה את האחריות ?
מה כוללת האחריות ?
תודה מראש

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
סתם מענין ,לשם מה היית צריכה את האחריות ?
מה כוללת האחריות ?
תודה מראש
אענה לך במקומה
לשיש קיסר יש כל מיני תנאים איך נשמרת האחריות, הוראות שימוש, הוראות התקנה וכו'
אם למשל נוצר לך שבר בשיש, וזה לא היה משימוש לא נכון שלך, והמתקין מורשה והתקין לפי הכללים הם יתנו לך חדש

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מתקין שיש באיזור בני ברק - מורשה ואמין לעבודה קטנה - יש?

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מתקין שיש בשם עומר מבני ברק, ניתן לסמוך עליו?
יש המלצות?

pnina887

משתמש מקצוען
מחפשת המלצה על מתקין ומשווק שיש מורשה ואמין עם עבודה טובה
גרניט או אבן קיסר באזור ירושלים
תודה רבה
עשה לנו אחד ערבי (אין לי את השם שלו) לפני בערך שלוש שנים עבודה מדויקת וברמה, לא רואים חיתוכים, שיפועים מעולים ועבודה נקייה וזולה.
עשינו שיש גרניט שחור.
מצרפת את המספר: 058-6388864

talreu

משתמש צעיר
עשה לנו אחד ערבי (אין לי את השם שלו) לפני בערך שלוש שנים עבודה מדויקת וברמה, לא רואים חיתוכים, שיפועים מעולים ועבודה נקייה וזולה.
עשינו שיש גרניט שחור.
מצרפת את המספר: 058-6388864
ידוע לך אם הוא ערבי ישראלי או לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה