דרוש מידע המלצה על מתסרקת לילדות בירושלים

לורן

משתמש צעיר
אהובי
0527691946
בחורה מקסימה,עם המון סבלנות
אחפש תמונות...

אובי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מתוך כל מה שהעלו כאן
יש מישהי בשכונת רמות?

ללמוד

משתמש חדש
מוזיקה ונגינה
אני צריך מישהי מקצועית באלעד שתדע ללמד את המקצוע לקבוצת בנות אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי

ללמוד

משתמש חדש
מוזיקה ונגינה
אני צריך מישהי מקצועית באלעד שתדע ללמד את המקצוע לקבוצת בנות אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני ממש מקווה שמי שהעלתה כאן פרטים
בררה ובדקה שאותה אחת מסכימה ורוצה פרסום באינטרנט!!
במיוחד אם מדובר בנערה צעירה!

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממש מקווה שמי שהעלתה כאן פרטים
בררה ובדקה שאותה אחת מסכימה ורוצה פרסום באינטרנט!!
במיוחד אם מדובר בנערה צעירה!
זה נקרא אצלך פרסום?? שנותנים המלצה על בעלת מקצוע עם מס' טלפון???

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
זה נקרא אצלך פרסום?? שנותנים המלצה על בעלת מקצוע עם מס' טלפון???
זה נקרא שרשמת באינטרנט שם + טלפון + פרטי עיסוק של אותה נערה.
*יתכן ואינה מעוניינת שהטלפון שלה יגיע לכל אחד באינטרנט...
*עיסוק - יש נערות שעדין לא עוסקות בצורה ממוסדת (מס הכנסה ושות')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה