המלצה למחשב נייד

משמשים

משתמש פעיל
מחפשת מחשב נייד, לשימוש בסיסי ביותר, בעיקר דפדפן, תמונות ולפעמים סרטים.
אבל שיחזיק מעמד לכמה שיותר זמן בכמה שפחות כסף :)
אודה להמלצותיכם

יידל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
אם יש לך אפשרות להזמין באמזון מחודש זה הכי טוב.
יש לנו 2 מחשבים אחלה משם, אחד קצת פחות...
אבל בהחלט מצדיק את התמורה.
אמזון לא כ"כ מומלץ עכשיוזה יכול להיתקע הרבה זמן!
אני למשל הזמנתי משם עכשיו מחשב והוא תקוע בקליפורניה בגלל הסגר!

BestMe

משתמש פעיל
אמזון לא כ"כ מומלץ עכשיוזה יכול להיתקע הרבה זמן!
אני למשל הזמנתי משם עכשיו מחשב והוא תקוע בקליפורניה בגלל הסגר!
נכון.
התכוונתי בעיקרון.
אנחנו בכלל לא הזמנו מאמזון ישראל אלא מחו"ל והביאו לנו לארץ.
אבל זה היה מזמן...

משמשים

משתמש פעיל
צריכה עכשיו,אז אמזון לא רלוונטי.
אשמח להבין קצת מה אני צריכה או דגמים כי אני לא מצליחה להשוות מחירים כשכל חנות מציעה רק מה שיש לה....

MERS1

משתמש פעיל
אני ממליץ להתייעץ אם חבר שמבין או טכנאי מוכר וכו' העיקר מישהו אמין אני קניתי מחשב נוטבוק פעם בתור בור ישיבה צעיר הייתי צריך רק לחידו"ת רק שכשהייתי צריך תוכנה והלכתי לחבר שיש לו הוא כמעט אכל אותי הוזהיר אותי יותר לא לקנות לבד אח"כ קניתי עם עזרה קיבלתי משהו חזק מאוד במחיר ממש זול ביחס לבירורים שעשיתי בשוק
בהצלחה

משמשים

משתמש פעיל
אני ממליץ להתייעץ אם חבר שמבין או טכנאי מוכר וכו' העיקר מישהו אמין אני קניתי מחשב נוטבוק פעם בתור בור ישיבה צעיר הייתי צריך רק לחידו"ת רק שכשהייתי צריך תוכנה והלכתי לחבר שיש לו הוא כמעט אכל אותי הוזהיר אותי יותר לא לקנות לבד אח"כ קניתי עם עזרה קיבלתי משהו חזק מאוד במחיר ממש זול ביחס לבירורים שעשיתי בשוק
בהצלחה
אין לי ככ עם מי להתייעץ, לכם שואלת פה

MERS1

משתמש פעיל
באופן אישי אני די ממליץ על חדש כי אז ידוע שבאופן כללי מצבו טוב משא"כ מחודש שעלול לקרוס אחרי תקופה קצרה
בכ"א אם מעניין אתכם מחודש אני מכיר מישהו שמשווק מחודשים במחירים די זולים במודיעין עילית כך שאם אתם באזור אני יכול לשלו לכם פרטים- ובכ"א אפשר לעדכן עיר מגורים ואני מאמין שתוכלו לקבל כאן הרבה מידע רלוונטי
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה