דרוש מידע המלצה לחשמלאי מקצועי ואמין בירושלים

LogIn

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני מחפשת חשמלאי מקצועי ואמין בירושלים
יש לכם המלצות?

תודה מראש לעונים!

291

משתמש פעיל
תפרטי את הבעיה, אולי תפטרי אותה בעצמך.

LogIn

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תפרטי את הבעיה, אולי תפטרי אותה בעצמך.
חיברתי מכשיר נינג'ה לשקע החשמל ועכשיו השקע לא עובד
חיברתי לשקע נוסף - ועכשיו אין אפשרות להרים את הפיוז במטבח
בנוסף, הבויילר שלנו גם מקצר את החשמל בדירה

לא יודעת לפתור את זה בעצמי... :)

• תודה
Reactions: 291

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
0548410056
חשמלאי מעולה
מחירים הוגנים מאד

291

משתמש פעיל
חיברתי מכשיר נינג'ה לשקע החשמל ועכשיו השקע לא עובד
חיברתי לשקע נוסף - ועכשיו אין אפשרות להרים את הפיוז במטבח
בנוסף, הבויילר שלנו גם מקצר את החשמל בדירה

לא יודעת לפתור את זה בעצמי... :)
טוב, אולי המכשיר קיצר וצריך להחליף שקע אם הוא נשרף, ולבדוק את המכשיר. או לחכות אם רטיבות מקצרת שיתייבש,
כל עוד הפיוז לא נותן לעלות, סימן שיש משהו שמקצר וצריך להחליף את הגורם.
או, או, או.... הייתי כנראה נאיבי לחשוב שכך ניתן לכוון אתכן. לפעמים רק חושבים שיש בעיה, ואין. ואת זה ניסיתי לראות.
בכל אופן ודאי קראת לחשמלאי... נזכרתי מאוחר... (אני ממש לא חשמלאי...)

LogIn

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
טוב, אולי המכשיר קיצר וצריך להחליף שקע אם הוא נשרף, ולבדוק את המכשיר. או לחכות אם רטיבות מקצרת שיתייבש,
כל עוד הפיוז לא נותן לעלות, סימן שיש משהו שמקצר וצריך להחליף את הגורם.
או, או, או.... הייתי כנראה נאיבי לחשוב שכך ניתן לכוון אתכן. לפעמים רק חושבים שיש בעיה, ואין. ואת זה ניסיתי לראות.
בכל אופן ודאי קראת לחשמלאי... נזכרתי מאוחר... (אני ממש לא חשמלאי...)
תודה על הכוונה הטובה!

• תודה
Reactions: 291

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה