מידע שימושי המלצה לאתר חוות הרוח בגלבוע

חברות

משתמש רשום
אשמח למידע ממי שביקר במקום.
האם מעניין? מתאים למבוגרים?
שווה את השעה וחצי שנקדיש למרכז מבקרים.

תודה מראש לכל מידע שהוא

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי מעניין ומתאים למבוגרים. הייתי שם לפני שנה בערך ומאז כל פעם שאני רואה את זה ,רואים את זה מכל הגלבוע...(אני עוברת שם הרבה, נזכרת ונהנית...)
אפשר להוסיף עוד מסלול באזור ואז זה בכלל שווה את הנסיעה.
יצפור, קיבוצים, תל יזרעאל, עין חרוד, העמק הנעלם... בקיצור, לא חסר איפה לטייל שם.

חברות

משתמש רשום
אנחנו נטייל באזור, השאלה אם להתעכב שם שעה וחצי,
אולי תפרטי לי קצת מה רואים שם,
זה אטרקציה? או סתם ידע בענין החשמל?

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בתחילה זה תצפית על הגלבוע וההיסטוריה התנכית אח"כ ההתיישבות ואז הצורך בחשמל.... איך מייצרים חשמל עם הכי פחות זיהום אויר, סרט שממחיש מאוד יפה וברור. בסוף יש סיור ליד הטורבינות עצמן שזה מרתק לראות בעניים את כל הדיבורים.
תלוי איזו קבוצה אתם מבוגרים, ילדים, אוהבי ידע או שרק אקשן מדבר אליכם.
באופן אישי אני אוהבת שמשלבים בטיול מהכל (ידע. הנאה, טבע וכו') כדי שכולם ייהנו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה