התייעצות המלצה טובה על רופא טוב לשתל טוב...

גילה החמודה

משתמש צעיר
הי,
מחפשת בדחיפות המלצה לרופא טוב.
אני עם שן במצב גרוע מאד וחייבת לבצע את הפרוצודרה במהירות. מדובר על עקירה ושתל בשן בודדת.
אני בלחץ מהענין כי כמו שקראתי כאן בפרוג, והבנתי שיש רופאים שמבצעים עבודה לא מספיק טובה, ואז הנזק הכאב, והנזק הכספי הם גדולים... אשמח מאד לעזרתכם...

קודם כל מבחינת איכות השתל,
אחרי זה אשמח למינמום כאב,
וכמובן המחיר הוא גם פונקציה.
ראיתי יש כמה אשכולות בנושא, אבל חלקם לא מעודכנים,
אשמח לשם הרופא, מידת הכאב, והמחיר.
תודה רבה רבה.

חיולה

משתמש מקצוען
אין לי המלצה על מרפאה ספציפית אבל מניסיון בתחום השיניים (לאו דווקא בשתלים) ממליצה לך לעשות במרפאות חוץ של בי"ח, שם תוכלי להתייעץ לגבי איכות שתל ושאר הפרמטרים (בד"כ מומחים בתחום מקבלים גם פרטי וגם עובדים כשכירים בשביל התנאים הסוציאלים)

לגבי מינימום כאב לפעמים שיטות כמו השתלות בלייזר, לא מבטיחות איכות טובה של שתל.
ועוד משהו שאמר לי פרופסור בתחום רפואת הפה, שלא להעיז ללכת לאלו שמבטיחים 100% כי אין 100% ברפואה (ובכוונה כותבת כי יש המון פרסומים ודווקא ברפואת שיניים שמתחייבים להשתלות של כל הפה ביום אחד וכד')

מאיזה איזור את בארץ?

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי משהו טוב ברמה גבוה מאוד בבני ברק או תל אביב
לי הוא טיפל בשני שיניים שכמה רופאים אמרו
לי שצריך טיפול שורש אולי אפשר להציל
והוא מסכים לטפל והציל לי את שני השיניים
עכשיו הוא התחיל לחזור בתשובה ולכן הוא רוצה לעבוד עם אנשים שומרי תורה
ולכן הוא מסכים להוריד קצת מחירים
אבל אחרי הכל זה קצת יקר שזה בסוף זול
דוקטור לופאר יהונתן הוא בן של בן ציון
המספר שלו 0544509288 תגיד לו שמוטי שלך אותך הוא יעשה לך הנחה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כד

א לְדָוִד מִזְמוֹר לַיהוָה הָאָרֶץ וּמְלוֹאָהּ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ב כִּי הוּא עַל יַמִּים יְסָדָהּ וְעַל נְהָרוֹת יְכוֹנְנֶהָ:ג מִי יַעֲלֶה בְהַר יְהוָה וּמִי יָקוּם בִּמְקוֹם קָדְשׁוֹ:ד נְקִי כַפַּיִם וּבַר לֵבָב אֲשֶׁר לֹא נָשָׂא לַשָּׁוְא נַפְשִׁי וְלֹא נִשְׁבַּע לְמִרְמָה:ה יִשָּׂא בְרָכָה מֵאֵת יְהוָה וּצְדָקָה מֵאֱלֹהֵי יִשְׁעוֹ:ו זֶה דּוֹר (דרשו) דֹּרְשָׁיו מְבַקְשֵׁי פָנֶיךָ יַעֲקֹב סֶלָה:ז שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וְהִנָּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבוֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:ח מִי זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה עִזּוּז וְגִבּוֹר יְהוָה גִּבּוֹר מִלְחָמָה:ט שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד:י מִי הוּא זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יְהוָה צְבָאוֹת הוּא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד סֶלָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה