המייל לא נפתח - דחוף

studio-outline

משתמש מקצוען
שלום,
אנחנו מנסים לפתוח את המייל כבר כמה ימים והוא לא נפתח!!:(
הוא כותב שישלח קוד אימות לטלפון ולא נשלח...
או קוד לSMS ואין בפלאפון הזה...
מה עושים?
ממש דחוףףףףף
תודה רבהה!!!

מחפש ומתעניין

משתמש רשום
שלום,
אנחנו מנסים לפתוח את המייל כבר כמה ימים והוא לא נפתח!!:(
הוא כותב שישלח קוד אימות לטלפון ולא נשלח...
או קוד לSMS ואין בפלאפון הזה...
מה עושים?
ממש דחוףףףףף
תודה רבהה!!!
גם לי זה קורה הבנתי שיש תקלה בגוגל

studio-outline

משתמש מקצוען
צריך להוסיף כתובת מייל לאימות חשבון
לא מופיע לי אפשרות כזאת...
הוא מראה לי ככה..
וכשאני עושה על התקשרות, לא מתקשר...:(
מה עושים?
דחוףףףף
1689885918244.png

ללדת אחרת

משתמש פעיל
איך הצלחתם להגיע לזה שישלח הודעה קולית?
הפסיקו להציע אצלי...
העצה היחידה היא למצוא מחשב אחר שנכנסתם ממנו ושמרתם שם את הסיסמה....

שוקי123456

משתמש רשום
כן זה בעיה ידועה
זה לא יכול להתקשר.
אם אתם על אימות דו שלבי {ז"א שכל פעם שאתם רוצים להכנס למייל אתם צריכים עוד אימות חוץ מהסיסמה}
והמייל שלכם לא פתוח בשום מקום אז אכלת אותה
אבל כנראה שההגדרה של אימות דו שלבי מכובה
רק שאתם מנסים להכנס ממחשב או ממקום שלא נכנסתם בו בעבר ולכן גוגל מבקשת ממכם עוד אימות
אז אתם צריכים להכנס לחשבון המייל שלכם ממחשב או מקום שאיתו נכנסתם בעבר
ולהוסיף לאפשריות האימות כתובת אימייל לשחזור חשבון

studio-outline

משתמש מקצוען
כן זה בעיה ידועה
זה לא יכול להתקשר.
אם אתם על אימות דו שלבי {ז"א שכל פעם שאתם רוצים להכנס למייל אתם צריכים עוד אימות חוץ מהסיסמה}
והמייל שלכם לא פתוח בשום מקום אז אכלת אותה
אבל כנראה שההגדרה של אימות דו שלבי מכובה
רק שאתם מנסים להכנס ממחשב או ממקום שלא נכנסתם בו בעבר ולכן גוגל מבקשת ממכם עוד אימות
אז אתם צריכים להכנס לחשבון המייל שלכם ממחשב או מקום שאיתו נכנסתם בעבר
ולהוסיף לאפשריות האימות כתובת אימייל לשחזור חשבון
מהמחשב הזה נכנסו תמיד...

שקדי

משתמש מקצוען
סליחה על הקפיצה על האשכול...
פשוט אני רואה שזה קורה שוב ושוב לאנשים.
מה אפשר לעשות כדי שזה לא יקרה?

מאוורר

משתמש חדש
לנסות את האופציה שאני רוצה לנסות דרך אחרת (או לנסות אופציות שנותן איפוס סיסמא מדי פעם מציע את האופציה הזאת) באיזה שהוא שלב נותן אופציה לכתוב כל מייל שבוחרים שלשם יישלח קוד איפוס תוך 48 שעות ,לכאורה כדאי לשלוח מייל שהיה פתוח ביחד עם המייל שנחסם הם כנראה בודקים שיש שייכות בין המייל שנחסם למייל ששולחים להם או שבודקים בצורה אחרת אין לי מושג
לי נחסם וכך זה נפתח .
בהצלחה

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לנסות את האופציה שאני רוצה לנסות דרך אחרת (או לנסות אופציות שנותן איפוס סיסמא מדי פעם מציע את האופציה הזאת) באיזה שהוא שלב נותן אופציה לכתוב כל מייל שבוחרים שלשם יישלח קוד איפוס תוך 48 שעות ,לכאורה כדאי לשלוח מייל שהיה פתוח ביחד עם המייל שנחסם הם כנראה בודקים שיש שייכות בין המייל שנחסם למייל ששולחים להם או שבודקים בצורה אחרת אין לי מושג
לי נחסם וכך זה נפתח .
בהצלחה
אני עכשיו בדיוק באותה בעייה והקשתי עוד מייל שהיה פתוח עךל המחשב
תכלס תוך כמה זמן הם שולחים קישור לאיפוס?

מאוורר

משתמש חדש
ניסתי עוד אופציות
אבל זה לא המשיך כי לא מסרתי מספיק פרטים
לי היה גם מייל שיחזור שגם אליו שכחתי את הסיסמא. אם יש לך מייל שיחזור תנסה לכתוב עליו שכחתי סיסמא ובאחת האופציות שם ,תשחק עם זה ,לנסות להגיע למצב שיתנו לך אופציה לקבלת קוד איפוס לכל מייל שתכתוב להם שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה