המחשב נייד לא מגיב...

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
מידי מס' ימים, המחשב נייד לא מגיב לנסיונות שלי להעיר אותו.
אני אסביר,
לאחר כ 15 דקות שהמחשב עומד ללא שימוש, המסך נכבה, ונדרשת לחיצה על כל מקש כדי להעיר אותו.
מידי פעם הוא לא מגיב ללחיצות, וגם לא ללחיצה על כפתור הפעלת המחשב.
הנורית מראה שהמחשב דולק. (ואפשר גם קצת לשמוע את המנוע)
גם הנורות בתוך המקלדת לא מגיבות. (למשל לחיצה על ה caps lock לא מדליקה או מכבה את נורית המצב)

הפתרון היחיד שמצאתי בינתיים הוא לנתק את הבטריה, לחבר חזרה ואז המחשב נדלק. (לוקח לו הרבה זמן להדלק אחרי הפעולה הזו)

ברור לי שניתוק פתאומי מהחשמל לא מיטיב עם המחשב בלשון המעטה... מה לעשות?

אשמח לקבל תשובה מהמבינים.

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תתייעצי אם פרסומון
ברגע שהוא יראה את ההודעה שלך הוא יעזור לך בשמחה כמו שהוא עוזר למרבית חברי הפורום

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תבטלי בצריכת חשמל אחד אחד מהפרמטרים הבאים (בתמונה) ותבדקי אם עוזר.
כמו"כ, כדאי לעדכן דרייברים.

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    KB 90.6 · צפיות: 9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה