המחשב לא נדלק...

מעבר לקשת

משתמש פעיל
נתקע לי המחשב בהתחלה איך שזה נדלק ואני חייב דחוף את המחשב מי שיכול לעזור לי אני יודה לו מאד וכשלוחצים F1 הוא לא עושה כלום

קבצים מצורפים

• IMG_0324.JPG
    IMG_0324.JPG
    KB 147.1 · צפיות: 31

אברךליטאי

משתמש מקצוען
1. לקנות דיסק קשיח
2. לפתוח את המחשב
3. להוציא את הדיסק הישן ולהכניס את החדש
4. לסגור
5. להתקין מערכת הפעלה על החדש
6. לחבר את הישן למחשב בצורה חיצונית ולהעתיק את החומר הנצרך

אברךליטאי

משתמש מקצוען
מכיר את המחשב הזה
מה שאתה צריך לעשות זה להסיר בעדינות את הדבק מהדיסק הקשיח ולהזיז את חיבורי הusb ולאחר מכן פשוט להוציא את הברגים מהדיסק הקשיח ולמשוך אותו בעדינות מהחיבור
למד כלל ברזל במחשבים, מחשב זה לא כמו בניה או אינסטלציה שאם לא בכח אז ביותר כח אלא במחשב הכל בעדינות ומה שלא הולך, לראות אולי זה לא הכיוון הנכון או אולי לא יצאו כל הברגים וכו'
מקווה שלא סייעתי למלאכת אומן במועד.... כי כנראה זה לצורך דבר האבד...

מעבר לקשת

משתמש פעיל
איך מוצאים את הכבל והעלתי עוד תמונה אולי זה יעזור

קבצים מצורפים

• IMG_0340.JPG
    IMG_0340.JPG
    1 MB · צפיות: 10

מעבר לקשת

משתמש פעיל
אם זה מלאכת אומן אז מבחינתי אני יכול לחכות לאחר המועד ובכל אופן תודה לכם וחג שמח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה