המחנכת מרת רחל אלתר ע"ה

רחשי הלב

משתמש מקצוען
אבל בחסידות גור: כלת ה'פני מנחם' זצ"ל הלכה לעולמה בתום מחלה

בירושלים נפטרה לאחר מחלה הרבנית הצדקנית מרת הינדה רחל אלתר ע"ה, אשת הרב הגאון רבי דניאל חיים אלתר שליט"א, בנו של ה'הפני מנחם' מגור זצ"ל, והיא בת 49 בפטירתה. הלוויתה תיערך מחר בבוקר בירושלים והיא תיטמן בבית העלמין בסנהדריה
ברוך דיין האמת: מבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים מגיעה הבשורה המרה על פטירתה בטרם עת של הרבנית הצדקנית מרת הינדה רחל אלתר ע"ה, אשת הרב הגאון רבי דניאל חיים אלתר שליט"א, בן הזקונים של האדמו"ר בעל 'הפני מנחם' מגור זצ"ל, בתום סבל ויסורים שנמשכו מספר שנים, אותם קיבלה באהבה.

לפני כחודש שבה הרבנית ע"ה מאשפוז בארה"ב, והועברה לבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים שם חלה הדרדרות משמעותית במצבה הבריאותי, והערב, אחרי שעות בהן אושפזה במחלקת טיפול נמרץ במצב קריטי, השיבה את נשמתה לבוראה כשהיא בת 49 שנה בלבד.

מסע הלוויתה ייצא מחר (שני) מביתה שברחוב מנחת יצחק בירושלים ויגיע לבית ההלוויות שמגר בשעה 11.30, בדרכו לבית העלמין בסנהדריה שם תיטמן ליד הרבנית פייגא מינטשא ע"ה, אמו של ה'פני מנחם' זצ"ל

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היא היתה מחנכת בביה"ס החסידי בכתה ח'???

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עדין שעורי ספרות שלימדה לפני יותר מ25 שנה זכורים לי....
הייתה מורה מדהימה. אשת חיל אמיתית, מיוחדת במיוחד.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היתה מחנכת שלי! איזו דמות יקרה! ברוך דין האמת

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
המקום ינחם אותם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים במהרה בימינו אמן.

בר לוין

משתמש מקצוען
עצובבבבבבבבבב
היתה אשה מיוחדתתתת
שתהיה מליצת יושר על כולנו...
ושנזכה לקבל פני משיח בקרוב אמן!!!!!!!!

חוי ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בד"ה
איזו אישה מדהימה היא היתה!
ואיך ראתה תמיד ובכל מצב את החלק הטוב בכל אחת ואחת
הלוואי נזכה ללכת בדרכיה .

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
האם היא הסופרת "ה. תראל"?

אסתטיקה

משתמש מקצוען
הסופרת ה. תראל ע"ה נפטרה לפני כשנתים בגיל 80. אישה נדירה ומיוחדת ג"כ.
כמובן שיש קרבת משפחה.

חבל, חבל על דאבדין...
לא לחינם רוצים שם למעלה את כל האנשים המיוחדים האלו.
הלוואי ונזכה ללמוד משהו מדרכיהן הנאצלות.

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ברוך דין האמת, היתה מחנכת שלי, ומהרגע ששמעתי את זה אני לא מפסיקה לבכות.....
אחת המורות המיוחדות שהיו לי, איזו דוגמא אישית! איזה יחס אישי לכל תלמידה! איזה שיעורים מרתקים, מלאי עצמה!

מישהי יודעת פרטים מדויקים על הלוויה?

חוי ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
-

קבצים מצורפים

• אבל אלתר הינדה רחל רחוב.pdf
    KB 290.5 · צפיות: 268

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה