עזרה המדריך לגביה בקלי קלות- עשיתי את זה!

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
על הדרך אוספים כתובות מייל, מה רע?
למה לא? בעלת עסק ישבה וטרחה וכתבה תוכן מעניין (מאוד) לבעלי עסקים ומי שמעניין אותו התוכן עכשיו ייתכן ויעניין אותו תוכן דומה בעתיד...אין שום סיבה לא להצטרף לרשימות תפוצה שמעניינות אותך..מאמינה שהיא לא "תפציץ" בהודעות ותשלח כאלה רק אם היא בטוחה שזה יעניין ב100% את אלו שהצטרפו לרשימת התפוצה שלה...
לא צריך לפחד כ"כ

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
איזה יופי של מדריך כתוב בצורה יעילה וקולחת!
רצה ליישם...!!
תודה והמון הצלחה!

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למה להיות בראש שלילי?
למה לא? בעלת עסק ישבה וטרחה וכתבה תוכן מעניין (מאוד) לבעלי עסקים ומי שמעניין אותו התוכן עכשיו ייתכן ויעניין אותו תוכן דומה בעתיד...

זה סה"כ היה תשובה לשאלה לפני"כ,
למה לא להעלות לכאן לטובת החסומים למיניהם..?
שהנ"ל לא מעוניין להעלות כאן את החומר כיון שהוא רוצה כתובות מייל.

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
למה לא קיבלתי את המדריך?
רשמתי את כתובת המייל שלי,
לחצתי על- 'שלחי לי את המדריך'
וזה לא הגיב כלום
ולא קיבלתי למייל
יש מישהו שמוכן לשלוח לי למייל?
(<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>)
תודה
כנ"ל
מלאתי כתובת מייל ושם ולא הצלחתי ללחוץ על "שלחי לי את המדריך"

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ניסיתי להרשם לקבלת המדריך, ולא הצלחתי.
איך אפשר לקבל את המדריך? מאד מעניין אותי!

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
למבקשים ולתוהים למניהם בהגדרות של התכנה הגדרתי לא לשלוח תוכן בשישי- שבת
ולכן חלק מכם לא קיבלו את המייל, וגם את מדבקאות כנראה בעניין
אחרי חצות שלח לכוווולן/לם

מי שעדיין התפקשש לו, שלחו לי באישי הודעה ואשלח בשמחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה