כללי המבצע ממשיך!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מספר חברים פנו אליי בהודעה אישית או על גבי הפורום וטענו שלא הספיקו לראות את האשכול על מבצע הפונטים של פונטייפ , מכיון ששבוע זה זמן קצר מדי.

לאור זאת פניתי לפונטייפ והם הואילו להאריך את המבצע בשבוע נוסף, עד יום שלישי הקרוב, כ"ז בשבט (1.2) בשעה 17:00.

המבצע אך ורק לפונים דרכי, ולא למי שפונה למשרדי החברה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תזכורת על מה מדובר:

40 משקלים - 600 ש"ח
60 משקלים - 850 ש"ח.

כל המחירים אינם כוללים מע"מ. ניתן לחלק עד 6 תשלומים.

כל הפונטים הם OpenType עם ניקוד מלא ומושלם, ומלבד זאת הם כוללים את התכונות הבאות:
א. ליגטורת א-ל - כשתכונה זו פועלת, באופן אוטומטי יוחלפו האותיות א-ל לליגטורת ﭏ, כמקובל בחומשים.
ב. ניקוד חליפי - אפשרות לשינוי סימני ניקוד מסויימים (שווא עגול/מרובע, קמץ מרובע/טיפה וכד')
ג. אותיות מתרחבות - הפיכת אותיות רגילות לאותיות רחבות.
(כאן המקום לציין שבפונטים המתקדמים של שאר החברות, קיימות רק אותיות מסויימות שמתרחבות והם א, ד, ה, כ, ל, ם, ר, ת ואילו בפונטים של פונטייפ גם שאר האותיות מתרחבות (מלבד אותיות שאין אפשרות להרחיב, כמו ו, ג, י), והאותיות הנ"ל (אדהכלםרת) מתרחבות 2 שלבים (הרחבה קטנה והרחבה גדולה)
ד. הסרת ניקוד מטקסט - כידוע אפשר בחיפוש והחלפה להסיר ניקוד מטקסט, אולם הטקסט יהיה קשה לקריאה מכיון שבטקסט לא מנוקד בד"כ משתמשים בכתיב מלא. בפונטים של פונטייפ ישנה אפשרות להסתיר את הניקוד, ובמקומו ייכנסו אימות הקריאה י' ו-ו' במקומות שצריך, וכך לִשְׁמֹר ייהפך ל"לשמור" וכד'.

מלבד הפונטים שבקטלוג, המבצע כולל את הפונטים שייצאו במשך השנה, וכמובן כולל את הפונטים של פלרון המופיעים בקטלוג (עם השדרוגים של פונטייפ)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
סיכום ביניים:

בנוסף ל-24 הרוכשים שרשומים באשכול הקודם, התווספו לבינתיים:

כוכב103
apple
les

למתלבטים - יש לכם 3 ימים להחליט

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איתי כבר פונטייפ יצרו קשר להשלמת העיסקה.

ישר כח אברהם!

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
דבר חשוב שלא יודעים אותו ולא כתבו עליו
קבלתי היום מייל מחברת פונטייפ וזה נוסחו

שלום וברכה,
קבצי קרנינג מצורפים חינם רק לרוכשים חבילה של 60 משקלים
<O:pלרוכשים חבילה של 40 יחשבו הקבצים כמשקל

וזה לא כמו שכתבו כאן

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני רוצה לשבח את אליהו פריד על השירות המצויין שלו.

התגלתה איזשהי בעיה בפונטים של פלרון. אלי יצר אתי קשר מיידי (יום ששי!) וטיפל בה לשביעות רצוני המלאה.

apple

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם איתי כבר יצרו קשר מפונטייפ.
תודה אברהם.

r_a

משתמש פעיל
איתי יצרו קשר, אמרו שישלחו מייל וכו'. אך בנתיים כלום.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י les;516019:
דבר חשוב שלא יודעים אותו ולא כתבו עליו
קבלתי היום מייל מחברת פונטייפ וזה נוסחו

שלום וברכה,
קבצי קרנינג מצורפים חינם רק לרוכשים חבילה של 60 משקלים
<O:pלרוכשים חבילה של 40 יחשבו הקבצים כמשקל

וזה לא כמו שכתבו כאן

טוב, ביררתי קצת את העניינים וזו תשובתי:

במבצע הזה לא דובר כלל על קבצי קרנינג.
אי אפשר להשליך ממבצע אחד על משנהו, ולצפות שתנאים שהיו במבצע קודם יהיו זהים לתנאי המבצע הזה.
בנוסף - אם תסתכל באשכול שהפנית אליו, בהודעה 21, תראה שפותח האשכול ציין במפורש שקובץ קרנינג שווה משקל, ובהודעה של אינדי_תג שהפנית אליה, כתוב שאליהו אמר לו שהפונטים עובדים גם בתג, ולפי מה שאני יודע זה נכון גם בלי קבצי קרנינג. (אולי אני טועה?) ורק בטקסט מנוקד זה לא עובד בלי הקרנינג.
ולפי הבנתו של אינדי_תג זה כולל גם קרנינג, אך לא משמע שם שאליהו אמר לו זאת במפורש (וגם אם כן, לא שייך להתייחס ל-2 מבצעים שונים כאילו שכל מה שהיה במבצע ההוא שייך גם כאן)
גם בחברות אחרות מחיר של פונטים לתג יקר פי 2 מהסיבה שנדרשת עבורם עבודה רבה להתאימם, בשביל קהל יעד מאד מצומצם.

לפנים משורת הדין, חברת פונטייפ מסכימה להוסיף קבצי קרנינג ללא תוספת תשלום למי שרכש חבילה של 60.

אם לדעתך זה לא מוצדק שלא פירסמו שמי שרוכש את החבילה הגדולה מקבל קרנינגים, ואם היית יודע את זה היית רוכש את החבילה הגדולה - אתה יכול לשדרג לחבילה הגדולה באותם תנאים.

לדעתי האישית המחיר של הפונטים במבצע הזה זולים ביותר ואי אפשר לצפות מפונטייפ לתת הכל בחינם.
(תחשבו על זה שבחברות אחרות, הפונטים המנוקדים OpenType עולים פי 8 או פי 10 מפונטים רגילים, וכאן יש בנוסף לניקוד גם תכונות שלא קיימות באף חברה מלבד פונטייפ)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י r_a;516072:
איתי יצרו קשר, אמרו שישלחו מייל וכו'. אך בנתיים כלום.

דיברתי עם המזכירה של פונטייפ.
היא אומרת שהיא שלחה לך מייל כבר לפני 4 ימים אבל היא תשלח שוב.

בכל אופן אולי כדאי שתבדוק את הדואר זבל?

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רכשתי את החבילה של ה-40 משקלים (אני צריכה לבחור......)
תהיה לי אפשרות לאחר שייצא קטלוג 2011 להוסיף את ההפרש לחבילה של 60 משקלים?????

r_a

משתמש פעיל
נכתב ע"י אברהם;516091:
דיברתי עם המזכירה של פונטייפ.
היא אומרת שהיא שלחה לך מייל כבר לפני 4 ימים אבל היא תשלח שוב.

בכל אופן אולי כדאי שתבדוק את הדואר זבל?
קיבלתי. תודה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י סטודנטית;516106:
רכשתי את החבילה של ה-40 משקלים (אני צריכה לבחור......)
תהיה לי אפשרות לאחר שייצא קטלוג 2011 להוסיף את ההפרש לחבילה של 60 משקלים?????

ניתן לשדרג את החבילה עד סיום המבצע (יום שלישי הקרוב)

לאחר מכן לא ניתן יהיה לשדרג את החבילה במסגרת מבצע זה

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ואני כבר קבלתי את הפונטים שבחרתי

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לגבי הפונט פנינה בקטלוג מופיע רק 2 משקלים
בימים האחרונים הוסיפו עוד 6 משקלים לפונט היפיפה הזה, הנה הוא לפניכם

קבצים מצורפים

• פנינה.pdf
    KB 223.1 · צפיות: 11

Mirik

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תודה על הארכת המבצע...
הצטרפתי ל40 משקלים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
40 משקלים - 696 ש"ח
60 משקלים - 986 ש"ח

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אני אשמח להצטרף ולרכוש את הפונטים המקסימים של ר' אליהו היקר!.

למי שעדיין מתלבט... הרשו לי לחלוק עמכם חוויה,

הייתי לפני סגירת קובץ שעבדתי עליו שעות על גבי שעות, כמובן שכל הפונטים היו חוקיים ונקו ב2500 ש"ח!.

אחרי שייצאתי את הקובץ לpdf שמתי לב לבלגן, כל כמה אותיות שהיו מנוקדות, הריווח היה מזעזע!

כמובן שהתקשרתי לחברה שממנה רכשתי את הפונטים, אך הם אמרו שהם מצטערים.. לא רכשת "אופן טייפ", אם אתה רוצה, נמכור לך (בנוסף ל2500 ש"ח) כל משקל ב300 ש"ח (משהו כזה), התסכול היה נוראי! כיוון שעם הפונטים החינמיים שיש לי, הניקוד ישב מעולה!, ואמרתי להם כיצד זה ייתכן שעם פונטים שמסתובבים בחינם ברשת, זה עובד נפלא ואילו עם פונטים שרכשתי במיטב כספי זה המצב??

הם שוב התנצלו והציעו ברוב טובם... שארכוש פונטים "אופן טייפ".

רכשתי פונט אחד בנתיים של פונטייפ (לצורך פרוייקט) במחיר סביר והעבודה עם הפונטים הללו, היא תענוג של ממש.

איני בא לעשות פרסומת או משהו כזה, רק היה חשוב לי שתדעו מה שלי לא ספרו לפני..

פונטייפ, זה פונטים ללא תקלות!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נתי, אני לא חושב שזה יהיה נכון לומר על הפונטים של פונטייפ "פונטים ללא תקלות".
בכל פונט יכולות להיות בעיות, בסה"כ בני אדם עובדים על הפונטים, ובמקרה של פונטייפ - בן אדם אחד, אמנם מאד מוכשר, אבל בכ"ז - בן אדם (לפעמים עם קצת עזרה מהמזכירה שלו לפי מה שהוא לימד אותה).
בשביל שפונט יעבוד 100% חלק בלי שום תקלות, להערכתי צריכים לשבת על כל משקל כמה אנשי מקצוע מנוסים במשך תקופה, לבדוק את הפונט בטקסטים מסוגים שונים, בתוכנות שונות, בגדלי אות שונים, בתצוגה ובהדפסה, במערכות הפעלה שונות ומערכות מחשב שונות.
וגם אז סביר להניח שתוכל למצוא איזה תקלה באיזה גליף, או בצירוף תווים מסויים.

לדעתי יותר מדוייק יהיה לומר שלפונטים של פונטייפ יש תעודת אחריות, ושבמידה ותתגלה בפונטים תקלה כלשהי, אליהו פריד יעשה הכל לתקנה ע"מ שלקוחותיו יהיו שבעי רצון מהרכישה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה