כללי המבצע השנתי של פונטייפ לחברי פרוג בלבד

פונטייפ

משתמש רשום
אשמח לענות על כל שאלותיכם כאן באשכול (ולא בפרטי)

תמר - פונטייפ

קבצים מצורפים

• MPO.jpg
    KB 307.5 · צפיות: 8

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
מה זאת אומרת קרדיט? כמה שווה כל קרדיט?

פונטייפ

משתמש רשום
קרדיט בשונה ממשקלים, מתייחס לנקודות זכות בהם ניתן לרכוש מכל מוצרינו.
פונט רגיל מומר בקרדיט בודד
פונט סמי טעמים מומר ב-18 קרדיטים
אלמנט A5 מומור בקרדיט בודד
אלמנט A4 מומר ב-2 קרדיטים
אלמנט A3 מומר ב-3 קרדיטים
אלמנט A2 מומר ב-4 קרדיטים
פונטורנמנט מומר ב-16 קרדיטים

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הערות שלי:
אולי כדאי אפשרות של חבילות יותר קטנות של קרדיטים.
תשלום מכוון כרדיט/פיפאל.
קבלת הפונטים/אלמנטים מיד לאחר הרכישה (גם אם באמצע הלילה) ללא צורך לשלוח אימייל.

כתיבה נכונה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י moshiko00;1104476:
קבלת הפונטים/אלמנטים מיד לאחר הרכישה (גם אם באמצע הלילה) ללא צורך לשלוח אימייל.

מצטרף
קנינו חבילה גדולה ואנו נמצאים בחו"ל, כך שאני מבקש שיתאפשר לקבל גם באמצע היום...

קלאסה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
המבצע עצמו בסדר אם כי לא מפיל.
אבל לפעמים גם כשהמבצע של החברה לא הכי משתלם, לפעמים זה פשוט משתלם לעבוד עם החברה.

אני רכשתי לפני שנתיים 80 משקלים ב-1290 (לא כולל מע"מ), רק מהמתנות השונות שקיבלתי מהם במשך הזמן, עלו בערכן מערך החבילה שרכשתי.

כל תקופה קצרה הם שולחים פונטים חדשים שיצאו לאור עם כל מיני הטבות כמו "מי שרוכש את המשפחה, מקבל משקל אחד הטבה" או "מי שרוכש את כל המשפחה, מקבל 5 במחיר 4" וכו'.
מידי פעם קיבלתי פונטים מתנה (שיפנוק ללקוחות) או שידרוג לפונטים שיש לי עם תמיכה בטעמים
אני לא יכולה לפרט את כל ה"שיפנוקים" של פונטייפ, כל פעם יש להם רעיון אחר איך לשפנק אותנו הלקוחות.

רק מההטבה שקיבלתי על הפונט נצח, (עידכון הפונט עם טעמי מקרא) קיבלתי פחות או יותר את הערך ששילמתי בשביל כל החבילה ולכן גם הפעם נראה לי שאצטרף.

dmm770

משתמש רשום
פונטורנמנט זה הפונטים המעטוןרים החדשים?

יש לי כמות נכבדה של כרדיטים וכשבקשתי להזמין על חבונם את הפונטורנמנט אמרו לי שזה נמכר בנפרד ולא כחלק מהכדריטים.

יעקב וואלף

משתמש רשום
נכתב ע"י dmm770;1104531:
פונטורנמנט זה הפונטים המעטוןרים החדשים?

יש לי כמות נכבדה של כרדיטים וכשבקשתי להזמין על חבונם את הפונטורנמנט אמרו לי שזה נמכר בנפרד ולא כחלק מהכדריטים.
לי נשארו 22 קרדיטים, שאלתי היום ואמרו לי שניתן להוריד פונטורנמט במחיר של 1/ 16.

אגב, מה אתם אומרים מבצע שווה?

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מסלול הפונטים נשמע לי לא ריאלי בכלל...
120 משקלים ב1990 ש"ח! ליגה חדשה בפונטייפ?

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גרף הול;1105106:

הגזמת, בס"ה $4.5 למשקל.

יעקב וואלף

משתמש רשום
נכתב ע"י גרף הול;1105106:
המחיר כולל מע"מ, יוצא משהו כמו 14.5 למשקל. כמובן שחבילת הקרדיטים הרבה יותר משתלמת

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אני לא טועה אז יש בפונטייפ חבילה שאפשר לבחור כל חודש 5 משקלים בסכום של בערך 9 ש"ח למשקל 43 ש"ח לחודש

א

אליהו פריד

אורח
הקטלוג המלא והמושקע יצא בע"ה בתחילת 2014
אולם לעת עתה הפקתי מהתוכנה את הפונטים החדשים שיצאו מאז הקטלוג האחרון.
אז אמנם זה לא הכי מעוצב, אבל נותן אינדקציה לתוספת הפונטים שיצאו מאז.
אמורים לצאת עד סוף השנה לפחות עוד 7 משפחות חדשות לקטלוג הבא

קבצים מצורפים

• NewFonts.pdf
    KB 774 · צפיות: 12

בבלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אלי
שכחת את המשקלים שנוספו לפונטים ישנים

א

אליהו פריד

אורח
נכתב ע"י יהודה בבלי;1105562:
אלי
שכחת את המשקלים שנוספו לפונטים ישנים

אני מציג רק את המשפחות החדשות שיצאו.
משקלים חדשים לא מופק בתוכנה.

בקטלוג 2014 יתווספו כ-40 משפחות חדשים + משקלים שיצאו לפונטים שכבר יצאו לאור (בסה"כ מעל 120 משקלים חדשים)

בבלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חברים חברים חברים!
כאחד שאוהב מאוד את התחום, אני לקוח של כמעט כל חברות הפונטים. כבר פגשתי ביחס כמה מהחברות הללו בצמתים ומצבים שונים...
בשונה מהמוכר והידוע בתחום זה וכן בתחומים נוספים, להיות מוגדר כ"לקוח" של חברה מסויימת בדרך כלל לא אומר דבר מלבד כניסה לרשימת התפוצה והפצצת האימייל בדואר פרסומי בלתי נחוץ.
כשצריכים אותך יודעים טוב לשגע בטלפונים בוקר וערב. אבל כשאתה צריך אותם... פתאום בקושי זוכרים איך קוראים לך.
ניצול לקוח שדורש מעט יותר מהרגיל הוא לחם חוק. תשאלו כל מעצב שרצה אותיות מנוקדות למחצה...

אבל פונטייפ זה עולם אחר! אחר!
אני מהמר שאם היה נערך פה סקר בין המעצבים הוותיקים, היו מוכנים רבים רבים מהם לשלם תשלום חודשי לפונטייפ אפילו בלי לקבל אף קצה של משקל! עצם השירות והיחס שווים זהב. פשוטו כמשמעו.
ועוד לא דיברנו על המתנות והתופינים שמגיעים בהפתעה ללקוחות. רק אתמול קיבלתי שדרוג חינמי של הפונט החדש "עברית" לגרסת פרו. זו מתנה בשווי אלפי(!) שקלים. ככה. כי זה פונטייפ.

ודבר נוסף: איכות הפונטים פשוט פנטסטית. יש בהם משהו מעבר. מין נשמה יתירה...
אחרת איך תסבירו את העובדה שיש לי מאות משקלים ממיטב היוצרים ומדי יום אני מוצא את עצמי נמשך דווקא לפונטים של פונטייפ?
ולא. לא דוקא בספרי קודש. גם במגזינים וקטלוגים...

אל תחמיצו!!!

dmm770

משתמש רשום
נכתב ע"י יהודה בבלי;1105582:
חברים חברים חברים!
כאחד שאוהב מאוד את התחום, אני לקוח של כמעט כל חברות הפונטים. כבר פגשתי ביחס כמה מהחברות הללו בצמתים ומצבים שונים...
בשונה מהמוכר והידוע בתחום זה וכן בתחומים נוספים, להיות מוגדר כ"לקוח" של חברה מסויימת בדרך כלל לא אומר דבר מלבד כניסה לרשימת התפוצה והפצצת האימייל בדואר פרסומי בלתי נחוץ.
כשצריכים אותך יודעים טוב לשגע בטלפונים בוקר וערב. אבל כשאתה צריך אותם... פתאום בקושי זוכרים איך קוראים לך.
ניצול לקוח שדורש מעט יותר מהרגיל הוא לחם חוק. תשאלו כל מעצב שרצה אותיות מנוקדות למחצה...

אבל פונטייפ זה עולם אחר! אחר!
אני מהמר שאם היה נערך פה סקר בין המעצבים הוותיקים, היו מוכנים רבים רבים מהם לשלם תשלום חודשי לפונטייפ אפילו בלי לקבל אף קצה של משקל! עצם השירות והיחס שווים זהב. פשוטו כמשמעו.
ועוד לא דיברנו על המתנות והתופינים שמגיעים בהפתעה ללקוחות. רק אתמול קיבלתי שדרוג חינמי של הפונט החדש "עברית" לגרסת פרו. זו מתנה בשווי אלפי(!) שקלים. ככה. כי זה פונטייפ.

ודבר נוסף: איכות הפונטים פשוט פנטסטית. יש בהם משהו מעבר. מין נשמה יתירה...
אחרת איך תסבירו את העובדה שיש לי מאות משקלים ממיטב היוצרים ומדי יום אני מוצא את עצמי נמשך דווקא לפונטים של פונטייפ?
ולא. לא דוקא בספרי קודש. גם במגזינים וקטלוגים...

אל תחמיצו!!!

אתה משמש פה לכולנו!

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה