עזרה הלוואה או משכנתא

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
אם אני רוצה הלוואה של בין 150 ל 200 אלף ש"ח האם אפשר להוציא משכנתא בכזה סכום או עדיף הלוואה בנקאית ואם כן אז איפה?

חחח

משתמש סופר מקצוען
השאלה לכמה זמן.
היתרון של משכנתא זה הריביות היחסית נמוכות, אם כי, כדי להשיג אותה נדרש עמל רב יותר מאשר הלוואה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לכמה זמן אתה צריך לפרוס את ההלואה?
באיזו החזר אתה מסוגל לעמוד בחודש?

אני לא יועצת רק לוקחת עכשיו, אז אני מנסה לעזור לך ממה שהבנתי.
במשכנתא אתה חייב לקחת שליש בריבית קבועה שהיא גבוהה יחסית 4-4.5 אחוז.
במשכנתא יש לך עלות פתיחת תיק של 1700 שקל.

בהלוואה אם תעביר עו"ש לבנק יהב תקבל 100 בהלוואת פריים+1 שזה אומר כעת 2.75 (זה משתנה לפי הפריים) בפריסה ל10 שנים.
בשיחה עם פקיד אפשרי במקום זה לקבל 180,000 בפריים + 2 ל10 שנים. שזה אומר 3.75.
ויש סיכוי להלוואות בנקאיות מסוג זה גם בבנקים אחרים בהעברת עו"ש.

הבעיה בהלואה שאם תקח משכנתא ב10 שנים הקרובות אז ההחזר שלה יורד לך מההכנסות, אבל ייתכן שיש מצב למזג את זה אז במשכנתא אם תרצה.

לטעמי סכום כזה צריך לחשוב קודם אם אפשרי בלי משכנתא.

משכנתאות

משתמש מקצוען
כיועץ צריך לבדוק אחוזי מימון ומטרה. כי יתכן שאפשר הכל בריבית של 1.7

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה