כללי הי שלום חו"ד על מכתב הברכה

דמקה

משתמש רשום
הי שלום!
זה הודפס ל בד קנבס על גודל 30/30
זה צריך להיות הוקרה לפרופסור שטיפל בחולה
תודה רבה לכולם:)

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    1.7 MB · צפיות: 11

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ברעיון יפה מאוד!!
קצת ילדותי...אני טועה??
בן כמה המטופל החולה?

אילנה1

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נחמד, קודם כל לישר את הטקסט, להפחית מהפרחים ולפזר אותם בצורה שונה ומענינת.
הייתי ממליצה להחליף את צבעי הרקע. הבסיס טוב. בהצלחה!!

ayala

משתמש מקצוען
יפה, כן,
השאלה באמת אם זה מכבד את המטרה,
א- האם באמת סגנון ילדותי כזה הולם את הפרופסור? (או מי שזה לא יהיה)
ב- האם עיצוב פשוט ו"מרוטש" ו"חפיף" כזה מתאים להיות מודפס בגודל שכזה,- זה די גדול.
נראה לי שמה שדרוש כאן זה משהו קצת יותר מכובד מפאת 2 הסיבות שציינתי, צריך יותר צל ועומק גם, ומשהו שייראה מושקע יותר.
אפשר לינצור את העיצוב למשהו אחר.

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקסים!!
לפי מה שאני מבינה מדובר בגודל 30/30 על קנווס, ז"א שמדובר בתמונה שתלויה על קיר בחדר של רופא, וזה לדעתי נראה מתאים ומלא חיות.

את השוליים של הטקסט מצד שמאל הייתי מכניסה יותר פנימה.

Zeevi.Co

משתמש פעיל
מבחינת הסגנון זו החלטה שלך

מבחינת העבודה
הטקסט יושב מפוזר
בגלל הפרפר השורות נכנסות בצורה שונה בכל שורה,
גושי הטקסט לא מיושרים אחד לשני - יוצר בלאגן
עדיף ליישר הכל לכייוון מסויים

יעלולה

משתמש מקצוען
דוקא יפה מאוד, "הבלאגן "מתאים, לפי כל ההוקרות שתלויים במסדרונות בתי החולים.
לדעתי יש בעיית ניסוח בשני המשפטים הראשונים.

דמקה

משתמש רשום
נכתב ע"י יעלולה;298541:
לדעתי יש בעיית ניסוח בשני המשפטים הראשונים.
תודה לכולם
ת'אמת מי שכתב את המכתב הזה היא מורה ללשון כבר הרבה שנים כך שאין לי על מה לדבר איתה
ואגב זה באמת צריך להיות תמונה על הקיר לאור הוקרה על הטיפול המסור ובכוונה בחרתי צבעים עליזים מיכוון שרציתי להעביר בזה את המסר החום והידידות שנוצרה בין המשפחה של החולה לבין הבי"ח אני ראיתי את זה כבר מודפס על קנבס וזה יצא מדהים!!!
באמת תודה לכולם על הארות ועל הערות זה נותן לי להמשיך לעבוד עם יותר מקצועיות
תודה ובהצלחה!!!!

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דמקה;298555:
תודה לכולם
ת'אמת מי שכתב את המכתב הזה היא מורה ללשון כבר הרבה שנים כך שאין לי על מה לדבר איתה

כבר יצא לי לתקן את המורות שלי ללשון על שגיאות לשוניות, ואני חייבת להודות שהברכה הזו בהחלט מכילה טעויות. אם לא של ניסוח, לכל הפחות טעויות פיסוק. ובעיני הניסוחים מסורבלים.
אבל מה הקשר? את בכלל לא ניסחת...

אז לגבי העיצוב - בעיני הוא נפלא ביותר. אני לא יודעת האם הפרופסור שקיבל את זה חשב שהעיצוב יפה והולם או שהיה מעדיף עיצוב פחות צעקני, אך בעיני זה יפה.

אלף

משתמש מקצוען
העיצוב בהחלט ירענן את מסדרונות בית החולים.
הניסוח, ובכן למרות שזו מורה ללשון משתמע מתוך המשפטים הראשונים שמנהל המחלקה מודה לעצמו, ומעריך את עצמו, על הטיפול המסור והאישי שזכה לו ממנהל המחלקה...

טרמפולינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אלף מאה אחוז נראה שהפרופסור מודה לעצמו
שיהיו בריאות המורות ללשון של היום

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זה הודפס כבר?
אז מה יעזור אם ניתן שינויים?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא אהבתי!

אבל
הטקסט קרוב מדי לשוליים השמאליים והפיזור של הפרחים, כמו שכבר אמרו, דרוש תיקון, בעיקר בחלק התחתון.

לגבי הניסוח: בתור מורה לכתיבה יוצרת בדימוס יש לי הרבה השגות על החוקיות של הניסוח.

בריאות ואורך ימים לכולם!

דמקה

משתמש רשום
הי תבינו שוב פעם אני לא זאת שניסחתי את המכתב כך שאין לי כ"כ הרבה ברירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה