התייעצות הילדים שלך יוצאים שבעים בבוקר?

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דייסת סולת,
מכינה ב2 דקות לפני שאני מעירה אותם
עד שהם מתארגנים זה מתקרר להם מספיק כמו שהם אוהבים
הם יושבים יפה ליד השולחן ולא מתלכלכים- ואם טיפה התלכלכו עם מגבון עובר בשניה- זה בהיר ולא כהה כמו שוקולד
לקטנטן אני מוסיפה קצת חלב שיהיה לו יותר נוזלי ושמה לו בבקבוק
בריא, טעים, ומזין!

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מעניין,
אצלינו בשבת- כשהילדות לובשות סינר לא כ"כ מתלכלך להם החצאית וכל שכן לא הגרביונים...
זה עניין של הרגלים נכונים איך יושבים לאכול.
תחשבו אם הרגלי האכילה שהקניתם לילדיכם- נכונים,
מסכימה עם זה שלא תמיד הרגלים מתקבלים- אבל לרוב כן!
צודקת לגמרי!
אך גם פעם אחת של פריץ לא שווה לי את הלחץ של הבוקר.
הכלל שלי
לא נכנסים למקומות שלא יודעים איך לצאת....
מעדיפה ללכת על בטוח

חן5

משתמש צעיר
אפשר גם גרנולה (מומלץ להכין לבד זה יותר בריא מהקנוי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה