דרוש מידע הייטק ואיפה לגור

osnatttt

משתמש רשום
שאלה ארוכה ומעורבבת
אני מתכנתת במשרד ממשלתי רגוע העבודה רגועה ביותר מהבית רב הזמן ,פעמיים בשבוע צריך לבא למשרד בירושלים -לא נאכף
יש לי ניסיון של חמש שנים בC# NETCORE JS קצת REACT בפועל עובדת בעיקר בJS
נמאס לי סופית מהרמה הנמוכה בתכלס חיפשתי תקופה עבודה ואני ממש נכשלת בראיונות אמנם יש לי נסיון בשפות יחסית נחשבות אבל ברמה נמוכה ממישהיא עם חמש שנות ניסיון מצופה להיות עם ידע עמוק יותר ואין לי אותו
יחד עם חיפוש העבודה עולה לנו הענין של איפה לגור יש לנו דירה באזור דרומי שאנחנו לא רוצים לגור בה כרגע מושכרת , בעקרון להייטק אזור המרכז הוא הכי טוב אבל לא בא לנו לא על בני ברק לא על אלעד ולא אחיסמך מה גם שההון העצמי שלנו נמוך ממש כך שדירה במרכז פרושה משכנתא מטורפת
אני גם לא מוכרעת לגבי העבודה אמנם בממשלתי הרמה נמוכה מקצועית והתקרת שכר נמוכה אבל הרוגע הוא נח מאד כאמא לילדים
חולמת על עבודה גם מקצועית גם מהבית גם קצת שעות גם משכורת גבוהה
טוב אין דבר כזה -השאלה במה להתמקד-רוצה כרגע להתכונן לחיפוש עבודה כדי שהשוק יתאושש אני יהיה מוכנה יותר אוהבת backend בפועל הנסיון יותר נוטה לFRONT מה ללמוד ? את כל הטכנולוגיות שיש לי ניסיון בהם ללמוד לרמה של חמש שנות ניסיון זה מטורף -די בפרשת דרכים
ומקום המגורים גם משמעותי-יש מה להשקיע באנגלית ולעבוד לחברות בחו"ל רק מהבית-הגיוני? איפה עוד מומלץ לגור בעקרון לא רוצים משכנתא גבוהה מידי כרגע לא שווה למכור את הדירה שלנו אבל רוצים לעבור למקום שנוכל לקנות בו בעוד כמה שנים עם הון עצמי של 500K ומשכנתא סבירה יצא קצת מבולבל אבל אשמח לעזרתכם

r36330

משתמש פעיל
מבינה אותך מאוד,
ממש קשה.
את צריכה לעשות לעצמך רשימה של מה שחשוב לך, ואז לדרג אותה.
למשל- עבודה מהבית, גמישות בשעות עבודה, שכר, סביבת עבודה חרדית, רמת עבודה גבוהה, רוגע בעבודה- שקיים כמעט רק במשרדי ממשלה, ועוד.

תתפללי, להשם לא חסרות דרכים לזמן לך את העבודה המושלמת עבורך.

לשאלותיך-
אני גרה במודיעין עילית. די קרוב למרכז, יש גם משרדים כאן. המחיר זול יחסית, בשכירות וודאי וגם לקניה יכול להתאים. אני נהנית פה מאוד ב"ה.

אולי תנסי לעבור למשרד ממשלתי אחר? השכר אולי גם יעלה, לפעמים אפילו לבקש לעבור צוות יכול לגוון מאוד- מבחינת הצוות וגם מבחינת העבודה.

יש מלא דרכים חינמיות באינטרנט ללמוד, ברמה גבוהה, מה שרוצים.
את יכולה להתחיל, בזמנך היחסית פנוי.
אם אין לך סיבה לעבור הרגע, תתחילי ללמוד בנחת מה שמעניין אותך.
אולי תצליחי למצוא מקום ליישם את זה גם כעת בעבודה הנוכחית

osnatttt

משתמש רשום
דוקא מודיעין עילית מצאה חן בעיננו אבל לקניה לא זול שם
ומבחינת הייטק האופציות שם זה חממות חרדיות עם כל המשתמע או לצאת מהעיר שהבנתי שזה סיוט רציני

תותית י.

משתמש מקצוען
קחי בחשבון שלהתחיל עבודה חדשה, זה אומר להוכיח את עצמך מחדש (ויש גם את עיקרון ל LIFO )
לא שאני אומרת לך לא לעשות את זה, רק קחי בחשבון שזה ידרוש מאמץ גדול ותתכונני לזה
ייקח זמן עד שבאמת תעבדי קצת שעות ביום.. ויתנו לך אופציה לעבוד רב הזמן מהבית
עכשיו זה זמן גרוע לחיפוש עבודה בתכנות, מכירה מפוטרות חצי שנה ויותר - מעולות.. עם נסיון גם
מעניין מה מצא חן בעינייך מ"ע ובני ברק ואלעד לא?
יש לך את האופציה של פ"ת יש שם שכונות חרדיות וזה ממש במרכז..

osnatttt

משתמש רשום
מתכונת להתארגן וללמוד עכשיו ולהתחיל לחפש עוד כמה חודשים לפחות או כשהמצב יתאושש
אנחנו פשוט צריכים לעבור דירה ואני רוצה לעבור עבודה אז מנסים להתאים את הנתונים,
פתח תקווה זה רעיון אם כי הבנתי ממישהיא פעם שהיא יחסית פתוחה ואנחנו ממש לא אבל מענין לברר לעומק
בכל מקרה בגלל ההון העצמי הנמוך יחסית שלנו ובגלל שאנחנו מעדיפים לא להתחייב למשכנתא ענקית לא אכפת לנו בכלל להתרחק רק השאלה לאן שישתלב טוב עם העבודה

תותית י.

משתמש מקצוען
מה זה אומר משכנתה ענקית?
אגב, שאלה קשה בהחלט... אבל יש משרדי תכנות גם בצפון...

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לדעתי ממש לא כדאי לעבור דירה על סמך עבודה שאולי תמצאי ואולי לא.
במיוחד שנשמע שיש לך תנאי עבודה שקשה למצוא כיום בעבודה חדשה, ולא החלטת סופית שאת מוותרת עליהם.
אולי קודם תחפשי מקום עבודה, ואז תחפשי משהו באיזור.

osnatttt

משתמש רשום
אנחנו עוברים דירה וזה ברור גרים כיום בדירת יחידה ולא אפשרי להמשיך לא אפשרי גם לשלם שכירות יקרה של ירושלים במיוחד שלא בוער לנו להמשיך לגור בה, בגלל שהעבודה היא די מהבית אני בכל מקום יכולה להמשיך לעבוד בה רק מה יום אחד מישהוא יכול לחטוף כריזה ולהתחיל לאכוף הגעה למשרד ואז זה יהיה בעיה ולכן אני רוצה לעבור למקום שיש לי שם סיכוי לעבודה, למשל בדרום אין כמעט הייטק ולא שווה לי לגור שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה