בקשת תפילה היולדת היקרה בת 26 - רואים ניסים - ממשיכים להתפלל - חוה לאה בת אסתר

יהודי נאמן

משתמש פעיל
שלום רב וערב טוב !!!

בימים האחרונים ב"ה בזכות התפילות ראינו שיפור ניכר, אולם המצב לא פשוט כלל וכלל והיא זקוקה עדיין לרחמי שמים מרובים.

לפעמים זה קשה אבל שתדעו שרק הם מחזיקים אותה, נתגייס כולנו בתפילות כדי שנוכל בקרוב בקרוב ממש לבשר על רפואתה השלימה.

הלילה בשעה 10:45 יתקיים תפילת רבים בטלפון 037346232 ויאמרו את ספר רביעי בתהילים ואח"כ את האותיות בפרק קי"ט.

איילת א.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם לא תצליחי להשיג יש לי דרך 'עוקפת'... עדכני..
תוכלי להתקשר למספר שמופיע פה כמה פעמים שמארגנים משמרות של תהילים
הם מהמשפחה שלה

תודה רבה לכולכם, הסתדרנו!!
שיהיו בשורות טובות!

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
היולדת התעוררה!!
דודתי היתה אחראית על התינוק שלה במחלקת יילודים במעייני הישועה.
זה נס אמיתי אמיתי אמיתי!!
זה היה נראה חסר סיכוי, והנה היא חזרה לחיים ברוך ה'.
התעוררה אתמול
והמצב עדיין דורש מלא מלא תפילות
(ואני לא בטוחה שהיא עדיין ערה, כי היה דיבורים שאולי יצטרכו להרדים חזרה)

עסק

משתמש פעיל
היולדת התעוררה!!
דודתי היתה אחראית על התינוק שלה במחלקת יילודים במעייני הישועה.
זה נס אמיתי אמיתי אמיתי!!
זה היה נראה חסר סיכוי, והנה היא חזרה לחיים ברוך ה'.
וואווווו ברוך ה'!!!!! תודה רבה!!! תמשיכו לעדכן....
בשורות טובותתתתת!!!!!!!!!!!!

דין טוב

משתמש פעיל
אני מבינה שעדיין צריך הרבה תפילות שהיא תתאושש ותנשום לבד,
היא חלשה וכאובה,
אני לא שמעתי שהיא מדברת והתעוררה, היא מטושטשת.
אולי יש פה מהמשפחה שלה שיודעות יותר עדכני....
הם רוצים לראות אותה מתעוררת בימים הקרובים ומקווים להמשך ניסים,
המצב ב"ה הרבה יותר טוב אבל עדין יש על מה להתפלל.

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה