בקשת תפילה היולדת היקרה בת 26 - רואים ניסים - ממשיכים להתפלל - חוה לאה בת אסתר

Y578

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

AS עיצוב מנצח

משתמשת סופר מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

עד מתי

משתמש מקצוען
יש לי תחושה כזו שהסיפור של חוה לאה מאד מחייב אותנו
אולי אם היינו מתגייסים ככה לכל בקשה של תפילה, היינו זוכים להציל עוד נפשות
א"א לדעת חשבונות שמיים אבל רואים במפורש שהתפילות עוזרות, וכאן באמת היתה התגייסות יוצאת דופן שלא זכורה לי מעולם, היא נגעה בלב של כולנו, בד"כ שאני רואה בקשה לתפילה אני נכנסת אומרת פרק או שניים וממשיכה הלאה, וכאן היה הרבה מעבר, ממש התגיסות בתהילים ללא הפסקה, קבלות בצניעות, שיר השירים וכו'
סתאם נקודה למחשבה...

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בכלליות התחושה שלי - שהקורונה יוצרת אחדות חוצה גבולות,
ללא הבדל בין מגזר כזה או אחר,
וכנראה שזה מה מתבקש מאיתנו - אחדות של כלל ישראל.

איך אמרה כאן מישהו - יהודה הוא של כלל עמ"י,
אם כולנו נהיה מאוחדים, נוכל להביא את הישועות לכל בית.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
@חגית:) ?
ותתקשרו לתפוס משמרות תהילים,
אתמול אחותי התקשרה ואמרו לה שהיא הראשונה...

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
כמובן שצריך להודות לבורא עולם על כל שיפור ולו הכי קטן,
אבל דרכו של היצר הוא שברגע ששומעים על שיפור מרפים בתפילות,
והאמת הפוכה שדווקא כעת שקיים שיפור כולנו צרכים להרבות עוד ועוד בתפילה עד שתחזור לאיתנה בע"ה לגמרי.
ואשרי המתפללים.

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה