בקשת תפילה היולדת היקרה בת 26 - רואים ניסים - ממשיכים להתפלל - חוה לאה בת אסתר

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
זה אכן לא מנומס להכנס לחיי פרט של אחרים.

אבל במבט נוסף-
כשהתחלתי להחלים מהקורונה ועדיין הרגשתי ממש לא טוב אמרה לי משהי- תדעי אני מזכירה את שמך בתפילה יום יום, כשתרגישי שחזרת לעצמך וזה מיותר (למרות שתמיד צריך להתפלל) תעדכני אותי.
ראיתי את המשפט הזה כהשתתפות יפה ולא חופרת.

אז כמובן, לגבי הענין כאן, לא נראה לי התכוונו באמת לדעת לפרטיה האישיים ואפילו לא תיק רפואי. אלא בגדול, איך היא מרגישה או אולי יותר נקודתי זה האם להמשיך בהזכרת שמה בתפילה....

בתפילה להחלמה מהירה וחזרה לשגרה רגועה שלוה ובריאה לכל חולי עמך ישראל וישועת הכלל לכל בית ישראל.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה אכן לא מנומס להכנס לחיי פרט של אחרים.

אבל במבט נוסף-
כשהתחלתי להחלים מהקורונה ועדיין הרגשתי ממש לא טוב אמרה לי משהי- תדעי אני מזכירה את שמך בתפילה יום יום, כשתרגישי שחזרת לעצמך וזה מיותר (למרות שתמיד צריך להתפלל) תעדכני אותי.
ראיתי את המשפט הזה כהשתתפות יפה ולא חופרת.

אז כמובן, לגבי הענין כאן, לא נראה לי התכוונו באמת לדעת לפרטיה האישיים ואפילו לא תיק רפואי. אלא בגדול, איך היא מרגישה או אולי יותר נקודתי זה האם להמשיך בהזכרת שמה בתפילה....

בתפילה להחלמה מהירה וחזרה לשגרה רגועה שלוה ובריאה לכל חולי עמך ישראל וישועת הכלל לכל בית ישראל.
אני עדיין מזכירה את שמה יום יום.
אשמח לדעת האם זה נצרך.

רק לבין הסדרים...

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
חמותי שבקשר ממש יומיומי איתה, אמרה לי שב"ה כבר לא צריך להתפלל
גם בעלה אומר לי משהו בסגנון - להתפלל אך לא בתפילת 'רפאנו' (זאת אומרת, לא להתפלל כעל אדם חולה שמבקשים שיתרפא אלא כעל אדם בריא שמבקשים שיתחזק עוד).

racheli.

משתמש פעיל
ב"ה היא כבר בריאה ושלימה(מהכרות קרובה..)
ולא מפסיקה להודות לכל המתפללים שבזכותם חזרה חיים!
בתפילה להמשך ניסים וישועות לכל חולי עם ישראל!
לא יאומן!!!
תחשבו... בזכות התפילות הצלנו ילד יהודי שמלהיות יתום.....
מרגש.......

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!
חפשתי את האשכול כדי לראות מה עם היולדת...
ב"ה שמחה מאד לראות שהחלימה והבריאה
מרגשששש

פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה