הטרוריסט הפרי-היסטורי | הציור הסופי

• פותח הנושא אליהו פריד
  • פורסם בתאריך
א

אליהו פריד

אורח
שוב, דמויות נלקחים בהשראת כל מיני משחקי מחשב.
מה דעתכם????

קבצים מצורפים

• demo.jpg
    KB 715.2 · צפיות: 20

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מקצועי אבל לא כל-כך אהבתי את כל הסגנון של הציור בהבלטות.
בפרעון זה הלך מדהים, אבל כאן זה נראה לי מוזר.

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני אהבתי - אך בידיים הן מימד נכון אין צל נכון.
זה נראה כאילו הידים דבוקות לו לבגדים - מה שאני באמת מאחל לכל מחבל.

א

אליהו פריד

אורח
נכתב ע"י n_eli;150976:
אני אהבתי - אך בידיים הן מימד נכון אין צל נכון.
זה נראה כאילו הידים דבוקות לו לבגדים - מה שאני באמת מאחל לכל מחבל.
כן, זה בגלל שעשיתי את זה בשכבה אחת

אפרת

משתמש רשום
עבודה מדהימה!!!!!! (ומפחידה)
אבל לא ברור לי מה קורה באיזור הידים והבטן..

טוב, נראה לי שאתה סופרמן...
עוזר פה מלא לכולם..
עושה מלא עבודות כי משעמם לך..
שולף מלא מודעות כי משהו ביקש... (מסע המטפחת)
בעל עסק פרטי..
ומשחק מלא במחשב...

מאיפה יש לך זמן?????????????

א

אליהו פריד

אורח
נכתב ע"י אפרת;152022:
עבודה מדהימה!!!!!! (ומפחידה)
אבל לא ברור לי מה קורה באיזור הידים והבטן..

טוב, נראה לי שאתה סופרמן...
עוזר פה מלא לכולם..
עושה מלא עבודות כי משעמם לך..
שולף מלא מודעות כי משהו ביקש... (מסע המטפחת)
בעל עסק פרטי..
ומשחק מלא במחשב...

מאיפה יש לך זמן?????????????

כשאני מנסה לחשב על הנייר את ההוצאות מול ההכנסות זה לעולם לא מסתדר לי, ואיכשהו בפועל הכל מסתדר, אחד משבעת פלאי תבל :)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מאד מפחידדדדדדדדדדדדדד

hs

משתמש חדש
מפחיד, לא ברור

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה