הטיפ היומי - ובו יתגלה איך לפצל מסך בג'ימייל

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אבל כעת אי אפשר לראות את ההודעה על מסך מלא...
(אמנם אפשר כל פעם ללחוץ למעלה ולעבור למסך מלא, אבל בכל זאת הייתי מצפה שלחיצה כפולה תפתח את ההודעה על מסך מלא).

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל כעת אי אפשר לראות את ההודעה על מסך מלא...
(אמנם אפשר כל פעם ללחוץ למעלה ולעבור למסך מלא, אבל בכל זאת הייתי מצפה שלחיצה כפולה תפתח את ההודעה על מסך מלא).
זה לא חסר. פשוט תרגלים, ואז נהנים שתמיד רואים את רשימת המיילים מימין.
@Natan Galant, איך אפשר להירשם לרשימת התפוצה שלך חוץ מהקישור הנ"ל שחסום לי?
תודה.
שלח מייל עם בקשת צירוף ואצרף אותך
ממש תודה, כמו האאוטלוק.
כמעט. באאוטלוק אפשר לגרור קבצים פנימה והחוצה וזה בפירוש יותר נוח מהג'ימייל.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איך עונים על כזו שאלה?...
מאותה סיבה שגלידת פיסטוק חביבה עלי יותר ממוקה...
החלוקה לרוחב הגיונית ומזכירה את אאוטלוק. החלוקה לגובה (חצי למעלה וחצי למטה) נראית מאוד לא נוחה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
החלוקה לרוחב הגיונית ומזכירה את אאוטלוק. החלוקה לגובה (חצי למעלה וחצי למטה) נראית מאוד לא נוחה.

אני חוששת שאנחנו לא מגדירים נכון לרוחב ולאורך.
לחלק את המסך לשני חלקים ימין ושמאל = מבחינתי לאורך
ולחלק מסך למעלה ולמטה= מבחינתי לרוחב.

לרוחב נח יותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה