מידע שימושי הטבות בנק הפועלים

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
משהו יודע אם ההטבה יכולה להוריד גם במשלוח,
הכוונה, אם אני קונה ב-פחות מ-50, אז אם השאר ירד מהמשלוח?
תודה!
לא בדקתי, אפשר לבדוק
אבל מה שנראה בהליך ההזמנה, החיוב בתשלום מגיע אחרי הזנת הקופון...

צפתית

משתמש מקצוען
אני כבר כמה ימים מנסה להוריד את ההטבה של קסטרו ואזל מהמלאי
אם למישהו יש קופון מיותר אשמח לקבל

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
במיוחד שכל קטגוריית הנשים חסומה...
תכלס ראיתן שם משהו יפה לנשים שאינו חסום בנטפרי?
עם נטפרי קונים לילדים
המכנסיים שלהם למשל
מחזיקות מנובמבר של שנה שעברה
קניתי 8 זוגות, אפילו זוג אחד לא נקרע

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עם נטפרי קונים לילדים
המכנסיים שלהם למשל
מחזיקות מנובמבר של שנה שעברה
קניתי 8 זוגות, אפילו זוג אחד לא נקרע
ואין שומדבר פתוח לנשים?
אני מתכוונת תמונות ללא נשים,
אפילו הנעליים חסומות שם :(

#מתלבטת_אם_להעביר_לאחותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה