החזר מס לא מגישים לבד ולא עם חבר מבין

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
זה מה שזה עלה ללקוח.
אם עזרתי למישהו אחד לפעול נכון ומקצועית והי' זה שכרי.
כואב הלב להיתקל במקרים כאלו שוב ושוב, הלקוח חשב שמגיע לו החזר ובסוף עוד יצא לו לשלם.
במקרה הזה מדובר בהגשה כושלת, סכומים לא נכונים וכו',

1662376084312.png

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מס הכנסה שלילי, מי שעבד בכמה מקומות לא עשה תיאום מס יפול בזה.
היו לי כבר מקרים כאלו.
מי שעבד רק במקום אחד לא אמורה להיות בעיה

למה לא מזיק
היו לי כבר מקרים כאלו.
ומי שעבד ולא עשה תיאום מס, ולא מרוויח סכום מעל ה6000 ש"ח???
אם יש בזה בעייה?
ואם יש בעיה להגיש מענק עבודה??

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
היו לי כבר מקרים כאלו.
מעניין אותי, מה הסיכוי שמישהו זכאי למס הכנסה שלילי, ומרוויח מעל לסף המס? וגם אם כן (נניח אדם בן 55 ללא ילדים שמרוויח ממש קרוב לסף הזכאות העליון), המס לא כ"כ גבוה, אז אולי זה עדיין משתלם.
כמובן שלמי שלא זכאי ומגיש בקשה מתוך מחשבה ש"אם לא יועיל לא יזיק"- זה דווקא כן יכול להזיק.

אולי במשפחות חד הוריות, שבהם סכום ההכנסה שמזכה במענק עבודה גבוה יותר, זה יותר סביר להפסיד מהגשת הבקשה, אבל אצל אנשים נשואים- אני מניחה שברוב המקרים שיש זכאות למס הכנסה שלילי אין מה להפסיד גם אם לא עשו תיאום מס.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מס הכנסה שלילי - מס הכנסה בודקים את ההכנסות של שני בני הזוג ולכן אם הבן זוג בעל הכנסות גבוהות - יתכן ויהי' לו בעיות אם לא עשה תיאום מס או היו הכנסות גבוהות שלא ניכוי מספיק מס הכנסה

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
היו לי כבר מקרים כאלו.
סליחה על חוסר ההבנה אבל..
מי שעבד ביותר ממקום אחד ועשה תיאום מס ג"כ יכול ליפול?
הבעל לא עבד בכלל (אברך)
וכן עד מתי ניתן להגיש על 2021?
אמרו לי שזה בימים הקרובים אבל באתר נראה שזה עד 31/12 באתר ו31/11 בדואר.
תודה רבה!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אם היו הכנסות מידי גבוהות ולא שולם מספיק מס- יכולה להיות בעיה.
ניתן להגיש עד סוף השנה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אספר את הסיום הטוב של הסיפור - ללקוח מגיע החזר של קוב ל 6,000 ש"ח, זה המייל שהוא קיבל ממני לפני החג.

הוא הי' מאוד לחוץ מהחוב ופחד שיעשו לו עיקול עוד לפני החג - ובס"ד זו התוצאה

--------------------------------- ------ אסמכתא: 121925148 ----- ---
סך: 5,923 ש'ח הועבר לחשבון: 55--- בבנק : פאג"י - פאגי ירושלים
חשבונכם יזוכה בתאריך: 30/09/22 בסכום הנקוב, סכום זה כולל ריבית עד
לתאריך זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה