מידע שימושי החוף הנפרד בטבריה עבר למתכונת הפרדה (ימים נפרדים לגברים ולנשים)

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
קבלתי עכשיו:
הודעה משמחת
הצלחתי בעזרת ה׳ ובסיוע משרד הפנים.
שיכנס מציל נוסף לחוף הנפרד ומרגע זה הכניסה לגברים ונשים בהפרדה מלאה.
כמו״כ בימים הקרובים החוף יכנס לעבודת סיום ההצללה והצניעות.
בברכה
יוסי אוקנין

תמר אלי

משתמש מקצוען
הודעה משמחת
בברכה
יוסי אוקנין
תודה על העידכון
נושמים לרווחה:):)

סייבר

משתמש מקצוען
26\6\19

יוסי אוקנין חבר מועצת העיר מטעם ש"ס כתב: "הודעה משמחת – הצלחתי בעזרת ה׳ ובסיוע משרד הפנים. שיכנס מציל נוסף לחוף הנפרד ומרגע זה הכניסה לגברים ונשים בהפרדה מלאה. כמו״כ בימים הקרובים החוף יכנס לעבודת סיום ההצללה והצניעות".

החוף הנפרד בטבריה הנו חוף הכנרת היחידי המתנהל על פי גדרי ההלכה ובהפרדה מלאה. בשל כך, בעונת הרחצה הוא גדוש באלפי מתרחצים בצפיפות גדולה מאד.

החוף הנפרד שינה את פניו. ראשית, שטחי הרחצה בחוף ובים הורחבו משמעותית במאות מטרים, גם במתחם הגברים וגם במתחם הנשים, כדי לאפשר שימוש ברווח לאלפי המבקרים.

הרחבת החוף נעשתה בשת"פ עם יו"ר ערים כינרת שהקצה שטח נוסף עבור החוף הנפרד. כמו כן, לאחרונה הוחלפו כל התשתיות בחוף, נבנו אבני מרצפות חדשות, הוחלפה מערכת החשמל שהייתה מסוכנת, נבנו סככות הצללה רבות לשהייה נעימה וכן שירותים נאותים. כמו כן, הוכשרו דרכי גישה לבעלי מוגבלויות וכך לרכבי חירום והצלה – עד המים.

בנוסף, תוקנו ליקויים בגדרי הצניעות בשיתוף פעולה עם "הועד לטוהר מחנה" כדי להכשיר את החוף למהדרין. במסגרת זו, המחיצה הוגבהה באופן משמעותי בעומק הים ומחוצה לו, וכן שופר מיקום החוף שיהיה מוצנע כראוי גם מהכביש הראשי.

שר הפנים הרב אריה דרעי אמר: "אני מברך על שיפוץ והרחבת החוף הנפרד בטבריה ע"י משרד הפנים, ורואה בכך בשורה גדולה למען ציבור גדול המבקש לרחוץ במימי הכינרת לפי גדרי ההלכה. נמשיך בעזרת ה' בתחזוקת החוף הנפרד בטבריה כמו חופים נפרדים אחרים ברחבי הארץ לרווחת כלל הציבור".

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אכן יש 2 חופים במקביל כל יום
אין לי מושג על השעות ביום שישי

• תודה
Reactions: B&B

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
קבלתי עכשיו:
הודעה משמחת
בברכה

ב"ה אני נושם!!!!
יוסי אוקנין

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דוקא הייתי שם ומהתרשמות שלי הכל נראה היה מעולה
הכניסה הראשית צד אחד גברים צד שני נשים
בחוף למטה ממש לא ראו את הגברים זה היה רחוק ועם מחיצה

החוף גדול מאד ומרווח נקי ומסדור
רק המלתחות והשרותים מצב קצת קשה לא חידשו אותם הריח שם טבוע כנראה בקירות

• תודה
Reactions: B&B

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דוקא הייתי שם ומהתרשמות שלי הכל נראה היה מעולה
הכניסה הראשית צד אחד גברים צד שני נשים
בחוף למטה ממש לא ראו את הגברים זה היה רחוק ועם מחיצה
אף אחד לא אמר שזה בלי מחיצה - לפחות בהתחלה....
מה שכן, לאחד ששומר על עצמו לא הייתי ממליץ ללכת לשם,
הכניסות ממש צמודות [!!], וד''ל....

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אף אחד לא אמר שזה בלי מחיצה - לפחות בהתחלה....
מה שכן, לאחד ששומר על עצמו לא הייתי ממליץ ללכת לשם,
הכניסות ממש צמודות [!!], וד''ל....

הכניסות ממש צמודות וגם ברחוב אין (לבינתיים) מחיצות וגברים בצד הזה של המדרכה ונשים בצד השני (והתאפקתי לא לכתוב ורח"ל בנות ישראל הפרוצות לא הולכות עם שאלים).

בכניסה כולם הולכים בדיוק כמו שהולכים ברחוב (שהוא ממש על הכניסה) בלבוש מלא מלא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה