החובה להיות שותפים!!!

מצב
הנושא נעול.

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
כשאשרנו ניקים לפורום פרסום בקשנו בכל לשון של בקשה להיות שותפים פעילים, לצערי למרות הצפיות הרבות ב"ה, עדיין מספרי התגובות לא מחמיאים....

ב – 25/10 פתחתי אשכול חברי הפורום, ביקשתי יפה: ...
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=5152

... באשכול זה נשמח לקבל פרטים עליכם חברי הפורום, בפרסום כידוע יש המון מקום לשיתופי פעולה טובים, חשובים ומועילים לכל הצדדים.

נשמח לשמוע על חברים המחזיקים משרות כמו קופי, רכשי מדיה, מנהלי אסטרטגיה, סופרוויזרים, תקציבאים יחצנים ועוד במשרדי הפרסום השונים (לחוששים מאאוטינג אין צורך לציין משרד, על אף שזה יכול להועיל...)

נשמח לשמוע על יוזמות פרטיות אישיות שיש להרבה מהחברים כאן, בנושאי פרסום כמובן.

נשמח לשמוע את שמות המותגים שבניתם....

בקיצור תתחילו לספר שנדע עם מי יש לנו עסק.... או עסקים (הלוואי)

עד היום אף אחד לא הגיב, בעוד שבאישי ערכתי התכתבויות ארוכות עם ניקים שבאמת יכולים להועיל בענין פרסום, יש בין החברים כאן המון מקום לשיתופי פעולה רווחים באמת, רק תספרו מי אתם....

האם צריכים להפוך כל דבר לחובה עמ"נ שיתבצע???

היום אני פותחת סידרה של אשכולות לימודיים, והשותפות שלכם היא קריטית!!!!!!!!!! אם יהיה מענה אני בעז"ה אמשיך, ואם לא, אז אפסיק :(

כל נושא יפתח באשכול נפרד, בהודעה הראשונה יבואו כמה מילים על הנושא + שאלות כוון לתגובות.

בתגובות נשמח לשמוע:
1. את חוות דעתכם.
2. לראות כתבות /דוגמאות /חומר כתוב שיש לכם בנושא המדובר

אם כל אחד ישקיע תגובה אחת לפחות, נוכל להפיק ולערוך מכל אשכול כזה, פרק לימודי ומעשי בנושא.

אז קדימה לנושא הראשון "המותג"
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=46974#post46974
כנסו והגיבו בבקשה, ( וכן, זו חובה! :))

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
היות והאשכולות האחרונים מראים עשרות צפיות ומקסימות 3 -4 תגובות
מי שלא יגיב בפורום בשבוע הקרוב, יחסם מיידית!!!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שילת, דווקא כתבתי כבר פעמיים תגובה, אבל לא שלחתי, אני לא עד כדי כך מבינה במיתוג, מה לעשות.

אז אני אדקלם איזו תגובה מלומדת כדי לצאת ידי חובה? או שאני אגיב בסגנון - לא מבינה בזה מספיק כדי לחוות דעה (ג"כ רק כדי לצאת ידי חובה, כי כשיש לי מה לומר אני אומרת).

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
חוות דעת לא חייבת להתקבל ממלומדים!!!!

הרי כל מי שכאן יש לו איזה קשר לפרסום, אחרת הוא לא היה כאן....
ולכל בנ"א יש דעה עצמית, כתבי את דעותיך בדיוק כמו שהם!!!!!!!!!
אם יהיו לחברים האחרים הסתייגויות על דעתך הם יכתבו זאת ואין למידה יעילה מדיון פורה....
אבל כשכל נושא שיש כ"כ הרבה מה לדון בו, הופך לעוד אשכול עם 3 תגובות, אז חבל להשקיע בפורום

אפשר ללכת לסטימצקי ולקנות ספרים טובים ארוכים וערוכים היטב בכל אחד מהנושאים....

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
את כותבת הרצאה שלמה מלאה וכוללת הכל, עד שלא נותר לנו מה להוסיף.

חוץ מהמחמאה אני מתכוון ברצינות, למשל באשכול 'טיפים לפרסום אפקטיבי' כתבת בערך עשר עיצות אולי יותר אני לא זוכר כרגע, ולא השארת לנו מה לכתוב, תאמיני לי שחלק מהעיצות הייתי חושב לבד וכותב אבל אחרי שהם כתובים אין לי מה להוסיף.

אולי היה יותר טוב אם היית שומרת את הכתבה לסוף ובנתיים כותבת רק 'הבו עיצות לפרסום אפקטיבי' ואז כל אחד היה כותב את עצותיו, ולאחמ"כ היית מפרסמת את הכתבה המדהימה שלך שכוללת ה-כ-ל ואולי אפי' בתוספת עיצות שלנו החברים.

וכן בכתבה על מיתוג - שלאחר הכתבה יש שאלות, זה מזכיר לי קצת חידונים של חברות מובילות במשק שעושים כתבה ולאחמ"כ שואלים שאלות שהתשובות מופיעות בכתבה כדי לחדד יותר את המסר, לעניות דעתי היה צריך לכתוב הבו רעיונות למתג עסק ואז להביא את הכתבה המדהימה בנידון.

זה וודאי שבכתבות יש חומר עצום ומדהים! ואיך אמרת, 'אפשר לקנות ספר בסטימצקי' למה לקנות כשיש לי פה מידע עצום ערוך בטוב טעם. רק שלי אין מה להוסיף עליו כשהוא בצורה זו.

מה אתם אומרים אני צודק או לא?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טוב הגבתי שם, אבל באמת אני חושבת שאביגדור ממש צודק - מה עוד נותר לי הקטנה להוסיף אחרי כתבה עשירה ומלאה כמו שכתבת?

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב אז עמ"נ להסיר ספק, לא אני כותבת את הדברים, מקסימום עורכת אותם ומוסיפה פה ושם משלי.....!

ובהחלט שיש מה לדון, להביא דוג' לשלול או לחייב על כל נושא שהעלתי, מנסיון אישי. אחרת לא הייתי מבקשת, החומרים האלו עברו קהל עירני ותוסס ששאל והגיב, מישום מה כאן בפורום נכנסים בשקט קוראים ויוצאים.... וזה חבל!!!

הסתר_פנים

משתמש פעיל
טוב, אם לא הספקתם להכיר אותי, אני די נלחצת כשמאיימים לסלקני . מה לומר שילת, אחד אפס... החברים בלחץ. כולם משחיזים מקלדות ומלטשים משפטים. אני מאמינה שחוסר התגובה מצידנו נובע מהענווה היתרה שנטועה בנו, אחרי הכל אם הכל מוסבר ומנומק באופן כה מקיף, לא נותר לנו אלא להנהן בראש מתוך הסכמה מלאה (ועייפהההה) ולקחת עוד שלוק מהקפה שהספיק להתקרר.
קחו בחשבון שהפורום דיי אנונימי ווירטואלי, ואנשים לא תמיד מעוניינים לחשוף פרטים על עבודתם, אחרי הכל בארץ כזו קטנה לא כל אחד ישמח לשמוע למחרת מהבוס הזועף..."אז מה..לא מוצא חן בעינך שיטת הניהול שלי, ארוז את עצמותיך ולך הביתה"
אבל בהחלט, אם תעירו ואם תעוררו, זה יעשה טוב לכולנו. אי"ה אתן בהמשך את דעתי הבלתי מלומדת בנקודות שהעלית. אחרי שאשבור קשה את הראש מה אוכל לחדש שלא נאמר...באופן הכי פחות אידיוטי שיש.

אחד 2

משתמש צעיר
למען השתתפות פורה יותר

מכיוון שהאשכולות הנפתחים כאן הם מקצועיים מאד, כבדים, ובעלי חומר לימודי רב, וישנם חברים שמחסרים יום או יומיים בפורום, אני מציע לשילת שאולי יפתח אשכול רק פעם ביומיים, יתן לחברים לעכל את החומר ללמוד מה יש בו ומה חסר בו, ולתת את הזמן הדרוש להגיב על זה.
יש לציין כי כבר עכשיו בעבור ימים אחדים, ניכרת השתתפות ערה יותר בפורום הפרסום, ופתיחת אשכולות חדשים מצד חברים נוספים, ובריבוי תגובות מעניינות.

זעליג_GP

משתמש צעיר
נכתב ע"י אביגדור;47676:
עכשיו לפי איך שאני מכיר את ההנהלות הוא יגיח ממאורתו יגיב איזה שלום ויעלם שוב...

זה פשוט קולע, אין לי מילים.

נראה לי שאתה פשוט לא מספיק מעודכן, אז ככה, נקודות מספר לתשומת לבך:
האם אינך יודע שכל מנהל - ובמיוחד כאן באתר פרוג - מקבל משכורת חודשית מאוד מאוד מכובדת...
שאנחנו כנראה לא נוותר עליה כל כך מהר?
האם אתה לא יודע שהפרמטרים לבחירת המנהלים כאן, מבוססים בעיקר על בדיקת מי שיש לו חוסר רצון מכוון
לתרום להחייאת הפורום וייעולו?
הנעלם מידיעתך שמטרת המנהלים בפרוג היא לשלוט על החברים ולעשות בהם ככל העולה על רוחם ולמורת רוחם של אלו האחרונים?

אולי במחשבה שניה,
נראה לי שאתה דווקא כן מעודכן ואפילו יותר ממעודכן, אתה פשוט יודע, ולכן הגבת בצורה כזאת.

לגופו של ענין, אם יורשה לי, אספר לך עובדה אחת או שניים שאולי אינם ידועות לך עלי ועל כל שאר המנהלים החשובים. היות ואין ברשותי לדבר על אחרים אז אדבר שניה על עצמי, ואידך זיל וגמור.
אני מנהל חברת פרסום ועיצוב באנגליה, איתי יחד עוד כמה עובדים, אנו מקבלים מעל חמש עבודות חדשות ליום, ממודעות פרסום ומיתוג דרך עיצובי לוגואים עד עיצובים של קו חסידי וכלה במודעות רחוב, אנחנו מקבלים מספר עבודות חדשות ליום ומייצאים גם עבודות לחו"ל, מספר עבודות זה כולל קבלת הלקוח, הבנת צרכיו, ביצוע העבודה וישיבת אישור וכמובן גביית תשלומים,
לבד מכן אנו עוסקים כעת בבניית אתר ענק עבור לקוח המיועד למליוני גולשים, אנו עוסקים בתכנון ואיפיון האתר, עיצובו, הכנת תכנית פרסום ומחקרי שוק והכנת תכנית פרסום.
בשני מלים, ארבע בעצם. אין לי זמן כעת.
זה הכל.

הייתי מציע לך לדפדף אחורה בדפי הפורום ולגלות כמה אני אישית כתבתי, אולי נראה לך שכתבות אלו וניתוחם נוזלים בין מקשי המקלדת, התשובה היא פשוט, לא.
כמו"כ שווה בדיקה. כל מי ששם מנהל מתנוסס על ניקו השקיע המון באתר זה אף אחד לא נחת כעב"ם מהירח,
אולי תבדוק גם מי הציע לפתוח את פורום הפרסום ולמה הוא עשה את זה.

בכל אופן, אני שמח לפגוש כאן פורום פורה רענן ומקצועי ביותר עם המון המון חומר מעניין שיש לי מה ללמוד ממנו
אולי גם טיפה מה להעיר עליו, אקווה למצוא את הזמן ובעיקר את יישוב הדעת לעבור ולהנות יותר.

בינתיים תהנה.
תודה לרק אחד על ההתענינות, :)
וכמובן תודה לכל החברים היקרים שכן מצליחים לתרום כמה דקות ומאמץ באופן קבוע.

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב.

ברגע הראשון רציתי למחוק את כל ההודעות הקשורות לנושא, כולל את ההודעה של זעליג היקר.
אבל הוא כתב כל כך יפה שאין לי לב למחוק לו.
אני חושב שכתיבה בסגנון שנכתב כאן על מנהלי הפורום היא כתיבה הגובלת בחוצפה.
אם יש למישהו טענות על מנהל פורום שיפנה אליו באישי. ולא מעל גלי הפורום. המנהלים של הפורום כאן לא מרויחים מהפורום פרוטה שחוקה. וכולם (כן, כולל אני) אנשי מקצוע שעסוקים עד מעל הראש. ותורמים מזמנם למען האתר יהיה מעניין ומקצועי.
לא תמיד יש זמן להכנס לאתר. סוד ההצלחה של האתר זה טוב הלב והחסד הרב שמתגלגל כאן.
הנה אני הקטן מודה ומתוודה שחברי עיצוב גרפי שלחו לי כבר לפני חודש שאלות לראיון אישי ועדיין לא עניתי על כולו. הם ממתינים בסבלנות, היו כאלו שבצורה עדינה פנו אלי באישי והסברתי מה בדיוק אני אמור לעשות במשך היום, וקבלו את זה בהבנה.
אני מודה לכל המנהלים היקרים שתורמים מזמנם, אני מודה גם לכל המשתתפים.
האשכול הזה נעול. אני לא מוכן שהנושא יתפח, אני מעוניין בתגובות מקצועיות ועניניות נטו בפורומים.

בהצלחה
חיים דיקמן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה