עזרה החבילה מנקסט הגיעה כבר לפני 13 ימים לארץ

לורן

משתמש צעיר
אבל אלי עדיין לא....
משלוח (2).jpg

יש לי מה לעשות????

bitcoin

משתמש פעיל
לפעמים במיון היא נזרקת לצד.. ולא מבחינים בה (כן 2019 הדאר כאן נראה ככה)

צריך לפנות לדאר או בטלפון לחכות חצי שעה-שעה או בצ'אט והם מזרזים

גילול

משתמש מקצוען
גם שלי נתקעה במודיעין 20 יום!!
(בעלי אמר שהם עובדים 50%, אמרתי לו כל השנה הם על 50 כנראה עכשיו בחגים 10%....)

בסוף פניתי אליהם בצאט ואמרו שיצא כבר לעיר שלי
לא יודעת אם זה מה שזירז או שהחבילה יצאה כבר קודם
אבל תפני. מה יכול להיות .

elibeli

משתמש מקצוען
לפני כמה חודשים היה לי כזה סיפור. התקשרתי לנקסט והם אמרו שהם יבדקו. חזרו אלי אחרי יום שבדואר לא מוצאים את החבילה שלי.:confused:
רציתי לבטל את ההזמנה ונעניתי שאפשר רק אחרי 28 יום (אם אני זוכרת נכון):mad:. חיכיתי:rolleyes:. כשעבר הזמן הזמנתי הכל מחדש והם נתנו לי בתור פיצוי 50 ש"ח זיכוי לפייפאל. כשהגעתי לאסוף את ההזמנה השניה, הפקידה בדואר אומרת לי, רגע, יש פה עוד חבילה שהגיעה היום בשבילך...
שלחתי לנקסט מייל מה אני עושה עם החבילה ונעניתי שבתור מחווה על עגמת הנפש אני אשאיר אותה אצלי:eek::):p
היו דברים שלא היו זהים בשתי החבילות וכך הרווחתי פריטים נוספים ומה שהיה זהה מכרתי לחברה ב1/2 מחיר... יצא ששילמתי על פריטים בשווי 500 ש"ח 200 ש"ח ועוד מה שמכרתי...
במקרה שלי ההמתנה השתלמה.....

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
רציתי לבטל את ההזמנה ונעניתי שאפשר רק אחרי 28 יום (אם אני זוכרת נכון):mad:.
לפי מה שידוע לי לאחר הדברות עם נקסט זה שאין אפשרות לבטל הזמנה אצלם, גם לא הזמנה שבוצעה לפני דקה
מענין

לורן

משתמש צעיר
לא הבנתי, אני צריכה לדבר עם הדואר או עם נקסט??
לכאורה זה לא קשור לנקסט, הם מצידם שלחו את החבילה מיד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה