הזמנות דרך אתר רמי לוי- האם מומלץ ?

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מניסיון
מעולה ביותר!
הכל מגיע בצורה אסטטית ומסודרת להפליא, הקפואים- בארגזים עם קרחונים. המוצרים בהכשרים המהודרים ביותר (בשרים לא בדקתי בגלל חוסר רלוונטיות).

כמדומני דמי המשלוח 29 שח.

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
המחירים ממש זולים.
נראה שיותר קל לבצע קניות דרך המחשב. למה ללכת לסניף?

פרקטית

משתמש מקצוען

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
אני קונה הרבה יחסית דרך המחשב.
לדעתי יש להם מבצעים יותר טובים כשאת הולכת לשם ממש..
אם את רושמת הערה שמוצר וגם אני רשמתי וי על שהתקשרו כשאין מוצר הם תמיד מתקשרים ולפי מה שאני אומרת הם נותנים.
לי היה פעם אחרונה בעיה שהשלוחן לא רצה להעלות את כל הארגזים ועשה בעיות.. אבל בסוף הסתדר.
(פשוט אני עושה קניה חודשית שזה המון ארגזים
מה שחשוב לשים לב שפירות וירקות אני לא בטוחה שזה כמו בסניף רגיל שלהם. אז כדאי לעשר וכו'..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה