שיתוף הזמנה לחתונה בעיצוב מיוחד

אפרופו גרפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
רוצה לשתף בהזמנה שעיצבתי לאחרונה לכלה ,
שידעה מה היא רוצה !
היא אמרה לי שהיא רוצה שיראו את בית המקדש בחלק הקדמי של ההזמנה,
שיהיה גם אבנים ברקע,
שיהיה בגווני זהב שמנת,
ולכתוב את השמות והתאריך בתוך עיגול מקדימה,
בקיצור , איך עושים את זה ?
שיהיה עיצוב נקי, ויפה
וכמובן - - -
שהלקוח יצא מרוצה....
אז הנה ההזמנה לפניכם, אשמח לתגובות.

קבצים מצורפים

• דוגמא להדמיה.jpg
    דוגמא להדמיה.jpg
    5 MB · צפיות: 86

צבע כסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איפה מוצאים את הפרחים האלה
לא מצאתי פרחים יפים לא בשאטר ולא בפריפיק

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, מיוחד ואצילי.
אהבתי את בחירת הצבעים, ואת הרקע המלכותי הזה.
אם לא מדי מאוחר, הייתי אולי מורידה את הקווים שברקע, חושבת שזה היה אמור להיות תול, אבל בעין זה מרגיש לי קשקוש ועושה לי בלגן בנשמה.
חוץ מזה ממש ממש יפה ומלכותי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה