עזרה הושיעה - מחברת ******קאר

מישמשית

משתמש מקצוען
אוקיי, אבל מה עושים כשהם פשוט משקרים. בתמונה שצירפתי בהודעה הראשונה שלי רואים בבירור שיש רק קילוף צבע, ואילו הם הביאו חוות דעת שמדברת על עבודות פחחות וחשמל, ועל כנף שניזוק. פשוט שקרים. צירפתי צילום של הקשקוש. מה עושים איתם ?
עבודות חשמל זה כנראה ניתוקי חוטים שיש לעשות כשמפרקים את הכנף(לא ברור אם באמת יש....)
מה שמוזר זה השיפוץ כנף שאצלך רואים בוודאות שאין מה כי הכנף חלקה לגמרי בלי שקיעות

טייסטרס צ'ויס

משתמש צעיר
טוב - צריך גם לנקות ולא רק ללכלך.

לאחר התעקשות מצידי - ולאחר שהתעקשתי על כך שזה רק קילופי צבע, ולאחר שביקשתי לבטל את המנוי - החברה הודיעה לי שבגלל ששיתפתי פעולה באופן מלא ודיווחתי על התאונה, באופן חריג הם לא גובים ממני את הסכום הזה, ויחכו לראות אם תביעת הביטוח תצליח.

עדיף מאוחר מלא כלום.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

לאחר התעקשות מצידי - ולאחר שהתעקשתי על כך שזה רק קילופי צבע, ולאחר שביקשתי לבטל את המנוי - החברה הודיעה לי שבגלל ששיתפתי פעולה באופן מלא ודיווחתי על התאונה, באופן חריג הם לא גובים ממני את הסכום הזה, ויחכו לראות אם תביעת הביטוח תצליח.

עדיף מאוחר מלא כלום.
ואוו!! ברוך ה'!
לך תדע, אולי הם מנויים לפרוג?...

יהודיפשוט

משתמש פעיל
אני לקחתי מחברה רגילה ונהיה לי שריטה מקוץ לאורך כל הרכב וגבו לי 2000 ש"ח (שחכתי לעשות ביטול השתתפות :()
אפשר לראות על פי צבע לוחית הרישוי שבתמונה המצורפת.
כידוע חברה אחת היא ירוקה והשנייה סגולה....תבינו לבד

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
שלום וברכה,

זקוקים בדחיפות ליעוץ כיצד להתמודד מול נצלנות איומה של חברה המשכירה רכבים שיתופיים בערים חרדיות.

ישבתי ברכב לתומי, ורכב אחר שחלף במקום פגע בי באופן שטחי והתנער מאחריות.
הפגיעה רק בצבע, צירפתי צילום, אבל חברת ההשכרה מחיבת אותי בסך 2,000 ש"ח !! (ואם התביעה מול הביטוח של הפוגע תצליח, יחזירו לי, בדגש על 'אם', וגם זה יכול לדבריהם לקחת גם שנה).

כשניסיתי להתווכח הם שלחו לי הערכת שמאי על כך שהנזק הריאלי הוא כמעט 7000 ש"ח !!! בגלל תיקוני פח וחשמל (שלא היו ולא נבראו!, רק צבע התקלף) וכן בגלל ירידת ערך (לרכב ישן ומשומש לחלוטין, אפשר פשוט לצבוע היכן שנפגע ואין שום ירידת ערך).

מה עושים עם הנוכלים האלו ?
אתה לא יודע איך לוקחים מברשת וקצת צבע וגומרים את הסיפור בדקה?
לא צריך לסבך עניינים....

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני שוכר מסיטי קאר רכבים כבר שנים [מאז שקמה החברה], ולא בודק את הרכב כלל לפני נסיעה, וב"ה לא הפילו עלי אף פעם תיקים...

ראיה נכונה

משתמש צעיר
צריך גם לשים לב שהגביה נכונה
קיבלתי פעם חשבונית שכתוב שלא החזרתי בזמן
הענין הוא שידעתי בוודאות שהחזרתי בזמן כולל זמן החיוג לדיווח סיום נסיעה
והכי חשוב שבפירוט באתר היה נתונים סותרים

תכלס כנראב זה היה באג במערכת וכמובן שתיקנו ועשו זיכוי

רק חשוב לשים לב לחשבונית שמקבלים לראות שהיא תקינה

מציאותי

משתמש פעיל

עדיף מאוחר מלא כלום.
רלוונטי לי מאד,
מקרה בדיוק כזה קרה לי, והם טוענים בכל תוקף שעלי לשלם 2,000 שח למרות שאני לא הייתי הפוגע.
כשזה קרה מיד התקשרתי אליהם ונתתי להם פרוט מלא של מה שקרה וסיפקתי להם את כל פרטי הנהג הפוגע שנשא באחריות ושיתף פעולה באופן מלא, ועדיין מבקשים ממני 2,000 שח בטענה שזה עד שיקבלו את הכסף מחברת הביטוח של הפוגע, וכששאלתי מה עם התביעה של חברת הביטוח של הפוגע טענו שזה תקוע כי הם מחכים לדמי השתתפות שלי- שזה וודאי לא הגיוני.
האם באמת בסוף לא גבו ממך את הכסף?
מה התעקשת מה אמרת להם?

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
וכששאלתי מה עם התביעה של חברת הביטוח של הפוגע טענו שזה תקוע כי הם מחכים לדמי השתתפות שלי- שזה וודאי לא הגיוני.
אני מכיר משהו שקרה לו כזה מקרה בAVIS והם דרשו ממנו את דמי ההשתתפות שזה 2000 ש"ח ורק אחרי שחברת הביטוח של הפוגע שילמו הוא קיבל חזרה את ה 2000 ש"ח שלו

ר021

משתמש צעיר
אני מכיר משהו שקרה לו כזה מקרה בAVIS והם דרשו ממנו את דמי ההשתתפות שזה 2000 ש"ח ורק אחרי שחברת הביטוח של הפוגע שילמו הוא קיבל חזרה את ה 2000 ש"ח שלו
גם אני מכירה מקרה כזה משלמה השכרת רכב, שלמו את ההשתתפות עצמית ובסוף החזירו כשהתביעה נסגרה

מציאותי

משתמש פעיל
גם אני מכירה מקרה כזה משלמה השכרת רכב, שלמו את ההשתתפות עצמית ובסוף החזירו כשהתביעה נסגרה
אני יודעת שיתכן שיחזירו אבל לא יכולה להסתמך על זה, הם בפרוש לא מתחייבים ואני לא רוצה לשלם לחינם על מה שאני בפרוש לא צריכה

אבישג אייזן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום וברכה,

זקוקים בדחיפות ליעוץ כיצד להתמודד מול נצלנות איומה של חברה המשכירה רכבים שיתופיים בערים חרדיות.

ישבתי ברכב לתומי, ורכב אחר שחלף במקום פגע בי באופן שטחי והתנער מאחריות.
הפגיעה רק בצבע, צירפתי צילום, אבל חברת ההשכרה מחיבת אותי בסך 2,000 ש"ח !! (ואם התביעה מול הביטוח של הפוגע תצליח, יחזירו לי, בדגש על 'אם', וגם זה יכול לדבריהם לקחת גם שנה).

כשניסיתי להתווכח הם שלחו לי הערכת שמאי על כך שהנזק הריאלי הוא כמעט 7000 ש"ח !!! בגלל תיקוני פח וחשמל (שלא היו ולא נבראו!, רק צבע התקלף) וכן בגלל ירידת ערך (לרכב ישן ומשומש לחלוטין, אפשר פשוט לצבוע היכן שנפגע ואין שום ירידת ערך).

מה עושים עם הנוכלים האלו ?
גם לבעלי גבו על מכה קלה 2000 ש"ח וכשביקש לדעת פירוט על מה משלם אמרו לו אנחנו לא חייבים לך דין וחשבון זה ע"פ החוק וכששאל על איזה חוק מדובר ציינו שהחוק מתיר להם במקסימום לקחת 2000 ש"ח. זאת אומרת שהם גובים על כל נזק ללא הבחנה את המקסימום שהחוק מתיר להם
אני ובעלי לא מוכנים לנסוע יותר ברכבים שלהם ביודענו שעל כל מכה הכי קלה יחייבו 2000 ש"ח !
כל הטיפול במקרה היה מלווה בשירות מזעזע ושומר נפשו ירחק

הגולם החולם

משתמש מקצוען
מתברר שאין ממש הבדל בין ה'סגול 'ל'ירוק'....
אני מכיר ממש מקרוב מקרה עצוב מאד עם הירוק, התנהלות חזירית של ממש....
ופה מספרים על הסגול....
בקיצור, הזהרו! ומאד!
כל העסק הזה עם הדיווחים נשמע גרוע ממש.
לדעתי, בלי ביטול השתתפות זהו הימור של ממש

אנטוריום

משתמש מקצוען
אני מכיר ממש מקרוב מקרה עצוב מאד עם הירוק, התנהלות חזירית של ממש....
רק להתעניינות,
מקרה של מישהו שאכן קרה לרכב נזק כשהיה ברשותו?
או סתם על סמך דיווח של זה שאחריו?
ולמישו קרה שחייבו אותו על נזק בלי שקרה לו, רק כי מי שהיה אחריו דיווח?

יוסיK

משתמש פעיל
לפני תקופה ארוכה רכב של ****קאר דפק אותי מאחורה, [נזק קל] החלפנו פרטים ופניתי לחברה כי שיפצו אותי על הנזק, בלבלו את המוח עם תמונות ומסמכים הכחשות וכו' עד שנמאס לי ועזבתי אותם.
אחרי תקופה פגשתי את הנהג הפוגע שסיפר לי שגבו ממנו את מלוא ההשתתפות העצמית היות והם צריכים לשלם לי על הנזק [הנזק לרכב שלהם היה מידי קטן כדי לבקש עליו כזה סכום]
אמרתי לו שלא קיבלתי מהם שקל ואם יש לו הוכחה שהגביה הייתה בגלל זה שיתבע אותם, לא יודע אם הוא עשה את זה.
מסקנה: לא לעשות תאונות עם **** קאר

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אלה עושים כל שביכולתם לעקוץ כסף על כל שריטה.
חרפה של התנהלות בנושא הזה !!!
אנשים ישרים מתקשרים ומדווחים על שריטה בקושי נראית לעין כדי לשלם אותה...
ונעקצים באלפיים ש"ח, ללא כל קשר למציאות !!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה