עזרה הושיעה - מחברת ******קאר

טייסטרס צ'ויס

משתמש צעיר
שלום וברכה,

זקוקים בדחיפות ליעוץ כיצד להתמודד מול נצלנות איומה של חברה המשכירה רכבים שיתופיים בערים חרדיות.

ישבתי ברכב לתומי, ורכב אחר שחלף במקום פגע בי באופן שטחי והתנער מאחריות.
הפגיעה רק בצבע, צירפתי צילום, אבל חברת ההשכרה מחיבת אותי בסך 2,000 ש"ח !! (ואם התביעה מול הביטוח של הפוגע תצליח, יחזירו לי, בדגש על 'אם', וגם זה יכול לדבריהם לקחת גם שנה).

כשניסיתי להתווכח הם שלחו לי הערכת שמאי על כך שהנזק הריאלי הוא כמעט 7000 ש"ח !!! בגלל תיקוני פח וחשמל (שלא היו ולא נבראו!, רק צבע התקלף) וכן בגלל ירידת ערך (לרכב ישן ומשומש לחלוטין, אפשר פשוט לצבוע היכן שנפגע ואין שום ירידת ערך).

מה עושים עם הנוכלים האלו ?

קבצים מצורפים

• IMG_8412.JPG
    IMG_8412.JPG
    KB 896.7 · צפיות: 248

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני לא יודע איך להחזיר את הגלגל אחורה,
לי זה קרה ומהר התקשרתי למוקד לפני שנסעתי משם ופירטתי את כל הפרטים כולל תמונות ועדויות מאנשים כדי שאחרי זה לא יפילו עלי
לאחמ"כ דיווחתי בטופס כל שהוא ונפטרתי
כמו כן התעקשתי לקחת פרטים מהנהג הפוגע למרות שניסה להתחמק באינספור דרכים
חשוב לדעת לאנשים שזה יקרה להם - תתקשרו למוקד לפני שאתם ממשיכים בנסיעה ותצלמו כל פרט מזהה

טייסטרס צ'ויס

משתמש צעיר
גם אני
אני לא יודע איך להחזיר את הגלגל אחורה,
לי זה קרה ומהר התקשרתי למוקד לפני שנסעתי משם ופירטתי את כל הפרטים כולל תמונות ועדויות מאנשים כדי שאחרי זה לא יפילו עלי
לאחמ"כ דיווחתי בטופס כל שהוא ונפטרתי
כמו כן התעקשתי לקחת פרטים מהנהג הפוגע למרות שניסה להתחמק באינספור דרכים
חשוב לדעת לאנשים שזה יקרה להם - תתקשרו למוקד לפני שאתם ממשיכים בנסיעה ותצלמו כל פרט מזהה
דיווחתי מיד ואף השגתי את פרטי הפוגע (דרך המשטרה), וחתמתי להם על כל מה שהם ביקשו, ולמרות הכל הם מוצצים את הכסף באמתלה שכך זה בכל מקרה במעורבות צד ג'.
אתה בטוח שלא לקחו לך כסף ?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
גם אני

דיווחתי מיד ואף השגתי את פרטי הפוגע (דרך המשטרה), וחתמתי להם על כל מה שהם ביקשו, ולמרות הכל הם מוצצים את הכסף באמתלה שכך זה בכל מקרה במעורבות צד ג'.
אתה בטוח שלא לקחו לך כסף ?
לא לקחו לי, עכשיו אני חושב שכנראה אנחנו מדברים על שתי חברות (שניהם נגמרים בקאר...)

ארי62

משתמש פעיל
סתם מעניין איך בחברות האלו יודעים ממי הסריטה? אם אתה לא מדווח?

צ'יטה

משתמש פעיל
הרץ לקחו לי 1500 ש"ח על שריטה קטנה ממש, ואחרי שהתעקשתי שזה לא הגיוני שלחו לי אח"כ כרטיס תיקונים של המוסך שזה מה שעלה להם, אם ממש מתאמצים אפשר לשלם הרבה על שריטות כמו בתמונה.
המעצבן העיקרי הוא שסביר שהם לא יתקנו את זה בכלל.
אגב, לא זה המקום לפסוק, אבל סביר שע"פ דין אתה פטור לגמרי אם אכן אין ירידת ערך.

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כל אחד ששוכר צריך לעבור על כל האוטו ולדווח על כל הסריטות ?? אין לזה סוף
למה שהוא ידווח
כן אם אתה לא רוצה שיחייבו אותך
יש אפשרות לדווח בהקלטה זה קל ומהיר
אני באופן אישי אם זה משהו שכבר דיווחתי עליו בעבר לא טורח לדווח שוב

ארי62

משתמש פעיל
כן אם אתה לא רוצה שיחייבו אותך
יש אפשרות לדווח בהקלטה זה קל ומהיר
אני באופן אישי אם זה משהו שכבר דיווחתי עליו בעבר לא טורח לדווח שוב
אם ככה באמת מפחיד לקחת מהם.
ואם מישהו עשה את זה בחניה 10 דקות אחרי שהחזרת את האוטו?הבא הרי ידווח עליך
ואם פספסת לדווח משהו בגלל החושך?
מוזר שזה ההתנהלות

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כשניסיתי להתווכח הם שלחו לי הערכת שמאי על כך שהנזק הריאלי הוא כמעט 7000 ש"ח !!! בגלל תיקוני פח וחשמל (שלא היו ולא נבראו!, רק צבע התקלף) וכן בגלל ירידת ערך (לרכב ישן ומשומש לחלוטין, אפשר פשוט לצבוע היכן שנפגע ואין שום ירידת ערך).
אם יש נזקים אחרים שלא דווחו מעולם מגלגלים עליך את הכל, כיון שהולכים אחרי האחרון.
אני שילמתי פעם נזקים נוספים בגלל הסיבה הזו.

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
אמור להיות 'היגיון בשיגעון'. לא סביר לגבות 2000 ש"ח באופן שרירותי על נזק שכל מוסך סביר מתקן בכמה מאות ש"ח. זאת חזירות.
וואל קאם טו .....חברות השכרה!
זה ההכסף שלהם שם הרווחים האמתיים שלהם...

.Frida

משתמש רשום
אם אתה לא נהג חדש, ע"פ חוק אי אפשר לגבות ממך יותר מ 2000 ש"ח גם אם אין ביטול השתתפות .
תברר את הנושא .
בהצלחה

טייסטרס צ'ויס

משתמש צעיר
אוקיי, אבל מה עושים כשהם פשוט משקרים. בתמונה שצירפתי בהודעה הראשונה שלי רואים בבירור שיש רק קילוף צבע, ואילו הם הביאו חוות דעת שמדברת על עבודות פחחות וחשמל, ועל כנף שניזוק. פשוט שקרים. צירפתי צילום של הקשקוש. מה עושים איתם ?

קבצים מצורפים

• IMG_8412.JPG
    IMG_8412.JPG
    KB 896.7 · צפיות: 209
  • חוות.PNG
    חוות.PNG
    KB 104 · צפיות: 214

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה