דרוש מידע הורדתם מהשיש טפט מ"משנת יוסף", איך?

חשבונית

משתמש מקצוען
גם אני פעם קניתי טפט דפוק בטעות. לא חיפשתי זול. לא ידעתי בכלל כמה זה אמור לעלות...

נראה לי שהדף שעליו מוצמד הטפט אמור להיות עם משבצות אדומות. בטח של משנת יוסף היה עם משבצות תכלת. לא?

אמא לנסיכות

משתמש חדש
לפני שאת חושבת לפתוח בתביעה יצוגית, תחשבי איך את יכולה לעמוד מול בעלי החברה על מנת לקבל מהם פיצוי הולם.
אם אכן את חושבת שמגיע לך פיצוי הולם בתמורה לכמה עשרות שקלים.

תביעה יצוגית זה עסק לא פשוט שיכול לרושש את הבעלים. יהודי - כך מסתבר.
לחשוב טוב לפני שזורקים הצהרות לחלל האויר.
לא התכוונתי לתביעה ייצוגית- בפרושה האמיתי.
אבל כן חשוב לי שידעו בהנהלת משנת יוסף- שנגרמה עוגמת נפש רבה!! ונזק להמוןןן משפחות!!!

ושלא יחזרו על הטעות הזו שוב בשנה הבאה.
חושבת שיהיה טוב להתאגד ולפנות אליהם במייל מרוכז, או להחליט ששולחים אליהם מיילים- שיבינו את אחריותם בענין! לא הולכת להפיל שום בעל מפעל על 36 שח מסכנים.

אבל היות ומשנת יוסף צברו שם אמין! שמביא דברים טובים!
אכפת לי שככה נפלו הרבה אנשים

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
לא התכוונתי לתביעה ייצוגית- בפרושה האמיתי.
אבל כן חשוב לי שידעו בהנהלת משנת יוסף- שנגרמה עוגמת נפש רבה!! ונזק להמוןןן משפחות!!!

ושלא יחזרו על הטעות הזו שוב בשנה הבאה.
חושבת שיהיה טוב להתאגד ולפנות אליהם במייל מרוכז, או להחליט ששולחים אליהם מיילים- שיבינו את אחריותם בענין! לא הולכת להפיל שום בעל מפעל על 36 שח מסכנים.

אבל היות ומשנת יוסף צברו שם אמין! שמביא דברים טובים!
אכפת לי שככה נפלו הרבה אנשים
שמתם לב שיש הרבה מאוד אנשים שכתבו שזה ירד להם בקלות אז למה שבשנה הבאה הם יצטרכו לקנות משהו במחיר יותר יקר....

אמא לנסיכות

משתמש חדש
שמתם לב שיש הרבה מאוד אנשים שכתבו שזה ירד להם בקלות אז למה שבשנה הבאה הם יצטרכו לקנות משהו במחיר יותר יקר..
לפי מה שידוע לי זה מיעוט!
וחוץ מזה- כשאתה מתלוננן על משהו- אתה בודק אם כולם לא מרוצים???
זכותי, אם נפגעתי וניזקתי- להעיר להם על זה

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אז ת
שמתם לב שיש הרבה מאוד אנשים שכתבו שזה ירד להם בקלות אז למה שבשנה הבאה הם יצטרכו לקנות משהו במחיר יותר יקר....
אם שמת לב לזה חבל שלא שמת לב שהיו שם 2 סוגים וחלק היה להם מזל וקבלו את הסוג הטוב וחלק נפלו עם הסוג הגרוע שמשנת יוסף רצתה להתפטר כנראה....

יש אומר

משתמש רשום
אולי יש תאריך תפוגה למוצר.
נשמע הגיוני, שאם זה יורד במים חמים, אז אחסון ממושך בתנאי חום, מזיקים למוצר.
לכן, כדאי לידע את המשווק שיבדוק את המוצר לפני המשך שיווק....

זקן

משתמש חדש
אני קניתי במשנת יוסף ושמעתי כבר לפני ששמתי שצריכים לשים על השיש "שמפו כלים"!!!!
וזה מה שעשיתי, וכשהורדתי זה הלך לי מאוד בקלות!!!
(בקטע קטן שכחתי לשים שמפו כלים ואז הבנתי הסיוט שחסחכתי....)
מצווה לפרסם

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
אני קניתי במשנת יוסף ושמעתי כבר לפני ששמתי שצריכים לשים על השיש "שמפו כלים"!!!!
וזה מה שעשיתי, וכשהורדתי זה הלך לי מאוד בקלות!!!
(בקטע קטן שכחתי לשים שמפו כלים ואז הבנתי הסיוט שחסחכתי....)
מצווה לפרסם
זה בעיה הלכתית שיהיה רטיבות בין הטפט לשיש

לילי 1

משתמש מקצוען
הצלחתי להוריד בקלות עם 00 של השירותים
ברב יאושי שפכתי וזה ירד לגמרי בכמה שניות
(עם שפשןף הכי קליל שיש)
00 זה חומצה בריכוז גבוה. זאת ומצה מאכלת מאוד חריפה
יכול לגרום נזק בילתי הפיך לשיש, ממש ממש לא מומלץ!

אופססס ;)

משתמש מקצוען
לחרדי מותר למכור מוצר דפוק ולספר עליו שהוא מוצלח?
לא אמרתי את זה.
הגבתי ספציפית להודעה שיתכן והבעלים יהודי.

בכוונה לא הגבתי בכל האשכול כי לא ראיתי שהוא רלוונטי לי.

אם דעתי מעניינת אתכם, שנה שעברה קניתי במשנת יוסף והיה קצת מעצבן- לא נורא.
השנה החלטתי בעקבות הרבה ביקורת משנה שעברה לקנות את הגרמני ונהנתי ממנו מאד. היה שווה את הפער במחיר לדעתי.

רחלפ

משתמש רשום
בשביל 14 שח לא צריך להתלונן לדעתי. אז היה קצת קשה להוריד. לקח קצת זמן ונגמר. הבנתי שה5 מטר היה יותר טוב מה3 מטר שלא היו שמחים איתו

שטינברגר

משתמש פעיל
ראיתי שמשהי כתבה-
דיברתי עם השירות לקוחות של משנת יוסף כמובן הודו שאני לא הראשונה שמתלוננת, והפנו אותי לספק - תבניכל.
הספק לא התנער, אלא אמר שלצערו אכן היה פגם ייצור, עיקר התלונות הם אכן על הטפט האפור רוחב 80ס"מ, והם לוקחים את הפרטים של מי שמתלונן, וידאגו לפיצוי, עוד לא ידע לומר מה וכמה (במקרה שלי הדגשתי שהעלות של החומר להסרת הטפט עלתה הרבה יותר מהטפט עצמו, ואמר שיקחו את זה בחשבון)
זה לא רק בשביל הפיצוי, אלא גם ובעיקר שלא יחזור ע"ע שוב, אז לתשומת לב מי ש"סבלה" - הטלפון שלהם 039600950

RachelH

משתמש חדש
לא קראתי הכל אז אולי כבר כתבו.
מי שנשארו לו סימני דבק שינסה עם אלכוג'ל, זה הוריד לי כתמי סלוטייפ שנשארו על חלון ועוד. (מציינת שלא ניסיתי על הטפט המדובר)​

להרגיש בבית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי בקבוצה של משנת יוסף:
לתועלת הרבים-
אם יש עוד מישהי שהשתמשה בפסח בטפט לשיש ועדיין תקועה עם שאריות דבק שלא יורדות...
לאחר שניסינו את כל האפשרויות, מצאנו חומר בשם "בנזין לבן" שהמיס את הדבק בקלות,
ניתן להשיג בחנויות טמבור (בחנות בשכונה לא מצאנו), עולה כ50 ש"ח, אבל שווה כל שקל! טוב גם למסטיק שנדבק לבגדים וכתמים עקשניים שלא יורדים בכביסה.

לטיפול בשיש - טובלים מטלית בחומר ומנגבים את השיש, לפעמים צריך כמה פעמים. לא משאיר סימנים ולא מוריד צבע!!

דיברתי עם השירות לקוחות של משנת יוסף, כמובן הודו שאני לא הראשונה שמתלוננת, והפנו אותי לספק - תבניכל.
הספק לא התנער, אלא אמר שלצערו אכן היה פגם ייצור, עיקר התלונות הם אכן על הטפט האפור רוחב 80ס"מ, והם לוקחים את הפרטים של מי שמתלונן, וידאגו לפיצוי, עוד לא ידע לומר מה וכמה (במקרה שלי הדגשתי שהעלות של החומר להסרת הטפט עלתה הרבה יותר מהטפט עצמו, ואמר שיקחו את זה בחשבון)
זה לא רק בשביל הפיצוי, אלא גם ובעיקר שלא יחזור ע"ע שוב, אז לתשומת לב מי ש"סבלה" - הטלפון שלהם 039600950

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה