כללי הוצאת חשבונית למי שאין תיק?

orlylosh

משתמש רשום
אין לי תיק ברשויות ביקשו ממני חשבונית על סכום של 300 ש"ח עבודה קטנה שעשיתי באופן חד פעמי ?האם יש למישהו הצעה איך לפתור את הבעיה?

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אנשים לא מתלהבים בגלל העלויות

שר>ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אפשר לפנות לבעל עסק כלשהוא, לא משנה מה העיקר שזה חברה בע"מ שיוציא להם חשבונית על השירות הזה, הכסף ישולם לו, והוא יעביר לך אותו בתלוש, בניכוי ההוצאות (מע"מ, ביטוח לאומי, וכד') זה חוקי לגמרי וכן אפשר לדרוש שיוסיפו מע"מ על ה 300 ש"ח ואז זה לא ירד לך מהרווח.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שר>ה;640730:
אפשר לפנות לבעל עסק כלשהוא, לא משנה מה העיקר שזה חברה בע"מ שיוציא להם חשבונית על השירות הזה, הכסף ישולם לו, והוא יעביר לך אותו בתלוש, בניכוי ההוצאות (מע"מ, ביטוח לאומי, וכד') זה חוקי לגמרי וכן אפשר לדרוש שיוסיפו מע"מ על ה 300 ש"ח ואז זה לא ירד לך מהרווח.

ולמה שבעל עסק כלשהו ירצה לעשות לעצמו בלאגן שכזה?

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
זה לא בלאגאן בכלל, גם אני נעזרתי כך כבר כמה פעמים

שר>ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;640732:
ולמה שבעל עסק כלשהו ירצה לעשות לעצמו בלאגן שכזה?

זה לא בלגן, וחוץ מזה שהוא יכול לקחת עמלה שגם מגיעה לו בצדק על העבודה

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רק שימי לב שבעל עסק נורמלי משלם על הקמת תלוש, הפקת תלוש וכו'. - לא נראה לי שאיזה שהוא בעל עסק בעולם יסכים להנפיק תלוש חד פעמי על 300 ש"ח.
מה שכן אפשר לבקש ממנו שיחזיר לך במזומן בקיזוז העמלות (16 % מע"מ, + 17% ביטוח לאומי, + מס הכנסה + כמה שקלים רווח לבית העסק)

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בכל מקרה, כדאי לשאול שאלות כאלו בפורום דין וחשבון, יש שם את אד"ר ואת miller, ועוד כמה אנשים מקצועיים וטובים שאולי יוכלו לעזור במקצועיות.

רעיוניסטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י מיכל123;640941:
רק שימי לב שבעל עסק נורמלי משלם על הקמת תלוש, הפקת תלוש וכו'. - לא נראה לי שאיזה שהוא בעל עסק בעולם יסכים להנפיק תלוש חד פעמי על 300 ש"ח.
מה שכן אפשר לבקש ממנו שיחזיר לך במזומן בקיזוז העמלות (16 % מע"מ, + 17% ביטוח לאומי, + מס הכנסה + כמה שקלים רווח לבית העסק)
אם אני לא טועה לעסקים גדולים זה לא משנה בדיוק, כי הם לא משלמים על כל תלוש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה