דרוש מידע הוצאת דרכון לבעלי טלפון כשר

Eladm4

משתמש חדש
שלום
הזמנתי דרכון לפני יותר מחודש וחצי, אך איני יודע איך יודיעו לי שהוא יגיע (בדואר רשום כנראה?), כי יש לי 'פלאפון כשר' שאין בו הודעות SMS.
איך מודיעים שאני צריך לאסוף את הדרכון? מה עושים בעלי מספר כשר
תודה רבה

צ'יטה

משתמש פעיל
הוא אמור להגיע בדואר רשום, רק אם הכתובת שלך לא נכונה או משהו זה חוזר ללישכה ואז אתה אוסף את זה, אף אחד לא מודיע לך שזה מגיע. (שמו לי בתיבה פשוט)

מצליחה

משתמש מקצוען
גם אנחנו הזמנו לפני חודש וחצי.
לא קיבלנו שום הודעה (אין לנו SMS) ועד יום חמישי לא היה לנו שום מושג איפה הדרכון נמצא.
ביום חמישי קיבלנו טלפון מסניף דואר בעיר אחרת (לא בעיר שאני גרים) שיש לנו שם חבילה.
מסתבר שזה הדרכון.
לא ברור איך הגיע לשם.
הפקיד בסניף הסכים לשלוח לנו את זה תמורת 22 ש"ח דמי דואר רשום.

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
גם לטלפון כשר הם משאירים הודעה קולית כשיוצא למשלוח
וגם אפשר להקשר אליהם בשלוחה 4 ואח"כ 5 והם אומרים את סטטוס הדרכון.

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
ולהירשם ל mivisit [הזמנת תור לדרכון], שייך עם טלפון כשר? כמה שניסיתי הוא לא שול הודעה קולית ברישום!
יש פיתרון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה