כללי הוספת צבע ספוט חדש בקורלX6

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום לכולם!

ברצוני להוסיף צבע ספוט חדש לקורל, אני יודע איך עושים זאת עקרונית, אבל יש בעיה קטנה..
והבעיה:
יש לי מדפסת רולנד ובתוכנת הריפ שלה - versa works יש אופציה להוספת מידע משתנה.
זה פועל כך: בקובץ המיועד תוחמים גבול עם ריבוע בעל אאוטליין בצבע ספוט ששמו צריך להיות VDP_**** וע"י כך תוכנת הריפ יודעת לזהות שבמקום שתחמנו ניתן להכניס מידע משתנה.
הבעיה היא שלמרות שאני יוצר צבע ספוט חדש, אני הרי יוצר אותו ממשהו, קרי מערכי CMYK/RGB או לחילופין פנטון כלשהו, וגם אחרי שאני משנה לצבע את השם בקולור אדיטור, הקומפוננט, ז"א המרכיב של הצבע נשאר כמו שהיה, שזה אומר שזה נניח פנטון 130 אבל עם שם תצוגה אחר והתוכנה של הרולנד לא מצליחה לזהות אותו.
אני רוצה לדעת איך אני יוצר צבע ספוט חדש שגם הקומפוננט שלו יהיה השם החדש שאני נותן לצבע, כי התוכנה מזהה את הפונקציה דרך שם הקומפוננט, שזה המרכיב האמיתי של הצבע.
(למשל אם אני יוצר בתוכנת flexisign ספוט קולור ומייצא אותו לקורל דרך מסמך המכיל את הצבע, אז בקולור אדיטור בקורל רואים שגם בקומפוננט של הצבע זה השם שבחרתי ואז זה עובד)

מקווה שהסברתי את עצמי כראוי ואם מישהו מבין מה אני מעוניין להשיג ויכול לעזור אני אשמח מאוד!

תודה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה