עיצוב פנים הוספת ועיצוב קיר כניסה

רוחלה א

משתמש חדש
אני רוצה להוסיף קיר מול הכניסה כדי שיסתיר את המתרחש בסלון מעיני העומדים בדלת, אשמח לרעיונות איפה למקם את הקיר וכיצד לעצב אותי, תודה.
1701253487103.png

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי קודם כל מערערת על הרצון להוסיף את הקיר,
מעצבים היום דוגלים במינימום קירות, לתת אור ומרחב,
בבתים ישנים יש קיר מול הכניסה ואני מכירה הרבה ששוברים אותו בשיפוץ כי זה מיושן,
אם היה שם מטבח אז הייתי מבינה של יראו את הבלגן והכיורים, אבל אם זה פתוח לסלון לדעתי אפשר לוותר על הקיר לגמרי...

varchar

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם היה שם מטבח אז הייתי מבינה של יראו את הבלגן והכיורים, אבל אם זה פתוח לסלון לדעתי אפשר לוותר על הקיר לגמרי...
מבינה את ההארה מסכימה שאין כמו מרחב ואור
ועדיין צריך לזכור שלא תמיד מה שהולך זה מה שמתאים לי.
יש הרבה אנשים ששמת להם את הסלון מול הדלת, גרמת לחדר להיות לא שימושי כי פונקציונאלית אין בו כלום מלבד להיות ייצוגי
'אם כל מי שעומד בדלת רואה את הספה שאני רובצת עליה, והדלת שלי פתוחה הרבה, הילדים יוצאים ובאים, וילדי השכנים ....
סביר להניח שלא אשתמש בספה חוץ מאירוח אלגנטי... או שלא אשתמש בדלת, שיצאו מהחלון.. :)'

מתנאל עמנואל

משתמש רשום
אני הייתי ממליצה לעשות קיר מול הדלת מרחק של 1.5 מהדלת באורך של 1.5 ולשים כמה מדפונים פינתיים של נוי וזה יוצר סוג של מבוא לבית.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי שמה את הקיר כ1.2 מ' מהכניסה
כמובן, קיר קצר (בערך מטר)
יש משהו יפה בזה שהקיר יהיה מקביל לקיר השירותים- מסדרון
אבל לא הייתי רוצה להפסיד על זה יותר מ20 סמ
מבחינה עיצובית- תלוי בשאר הבית
ואגב, לא חייבים קיר ממש, ובטח שלא עד לתקרה
אפשר ארון מעילים עם חזית מעניינת (ואז הדופן האחורית תהיה בקו ישר עם הקיר של המסדרון) או משהו דק יותר כמו לייסטים. רק שזה צריך להיות בנוי טוב.
אם לייסטים עם מרווח ביניהם גם טוב לך (מה שאומר שניתן לראות בין הלייסטים, אבל לא בקלות כמו עכשיו) זה יהיה הרבה יותר מאוורר בעין

אמא למתוקים

משתמש צעיר
פתרון חלקי :
להפוך את כיוון הדלת נפתח כלפי הקיר ולא מול כל הבית (מסומן באדום)
ולהשתדל לא לפתוח את הדלת לרווחה אלא מעין פתח צר (מסומן בצהוב)

קבצים מצורפים

• 15151515.PNG
    15151515.PNG
    KB 37.4 · צפיות: 50

רחל קולדצקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה להוסיף קיר מול הכניסה כדי שיסתיר את המתרחש בסלון מעיני העומדים בדלת, אשמח לרעיונות איפה למקם את הקיר וכיצד לעצב אותי, תודה.
יותר מפריע לי שהדלת של השירותים מול הכניסה,
תחשבי על השלב של גמילת ילדים ושכנה בדלת???
בשביל למצוא פתרון נכון לשירותים צריך לראות את כל הדירה.

לגבי שאלתך אפשר למקם מול הכניסה "עמודים" עם רווחים בינהם,
מצ"ב תמונה להשראה (לא שלי)

קבצים מצורפים

• 43df71ccfad803f19445daa30df4c8c1.jpg
    43df71ccfad803f19445daa30df4c8c1.jpg
    KB 62.6 · צפיות: 115

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי ממליצה לעשות קיר מול הדלת מרחק של 1.5 מהדלת באורך של 1.5 ולשים כמה מדפונים פינתיים של נוי וזה יוצר סוג של מבוא לבית.
רעיון נחמד ביותר -- ואולי אם יש מדפים אז לא צריך קיר -- שיהיה משהו שמסתיר -- אבל אוורירי
ועוד יתרון --שאם מתי שהוא נראה מיותר אפשר פשוט לפרק-- ולא צריך לשבור קיר

חנהנה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי הייתי הולכת על מדפים מודולריים בכל מיני רוחבים בגובה 160 (אחרי גובה העין ליתר בטחון) ומצד שני פחות מפריע לתחושת המרחב ועל זה אפשר לשים חפצי נוי

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יותר מפריע לי שהדלת של השירותים מול הכניסה,
תחשבי על השלב של גמילת ילדים ושכנה בדלת???
בשביל למצוא פתרון נכון לשירותים צריך לראות את כל הדירה.

לגבי שאלתך אפשר למקם מול הכניסה "עמודים" עם רווחים בינהם,
מצ"ב תמונה להשראה (לא שלי)
מצטרפת לבעיתיות של דלת השירותים
גם במצב הנוכחי היא מפריעה לא פחות מאשר הסלון הפתוח
אבל אחרי חסימה מלאה/ חלקית של מרחב הסלון- העיניים יברחו אוטומטית למקום הבא- השירותים
הידד! 'היום לא הספקתי לנקות את האסלה, סורי....'
חובה לחשוב על כך ואולי לייצר מבואה מקוצרת משני הצדדים שתגרום למבט להיות מופנה אלכסונית לקצה הסלון והפרוזדור

ומסכימה בהחלט שבצורך כזה אין ענין של 'הולך' ו'לא הולך'-
גם אם מקובל לתכנן מטבח בתוך הסלון וזה מהמם ויצוגי- לא לכל אחד זה מתאים
אבל מה שכן- אפשר בהחלט לחשוב איך להתאים את מבנה המבואה והחציצה לסגנון עדכני, הווי אומר- מאוורר, קליל ופתוח ככל הניתן

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם השירותים עדיין לא בנוי אפשר פשוט להפוך אותו ולתת כניסה מכיוון המסדרון.

רוחלה א

משתמש חדש

אם השירותים עדיין לא בנוי אפשר פשוט להפוך אותו ולתת כניסה מכיוון המסדרון.
השירותים בנויים, אנחנו גרים בדירה שנתיים. דווקא החסרון של השירותים בכניסה התגלה כדבר הכי פרקטי בדירה. אנחנו מארחים הרבה ואורחים לא חייבים לשוטט בכל הבית כדי לבקר בחדר השירותים.
השירותים לא מול הדלת אלא לצד הדלת ורק במקרה שדלת השירותים פתוחה ועומדים בקצה דלת הכניסה זה מפריע מה עוד שחדר השירותים יחסית גדול כך שלא רואים ממש פנימה.
מה עוד שהצלחתי לאלף את הילדים להקפיד ולסגור את דלת השירותים.

רעות כה

משתמש רשום
קיר כניסה מטורף!!
העניים ישארו עליו בטוח...
אפשר יותר להתפרע בצבעים ולהיפך....
מצרפת לך תמונה

קבצים מצורפים

• IMG_20231222_121545_918.jpg
    IMG_20231222_121545_918.jpg
    KB 334.4 · צפיות: 56

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה