ניהול הודעה מנהלית לחברים קיימים והדרכת הצטרפות לאלו שבדרך

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לסבתא שלי היה חלום שיום אחד אפתח בית ספר. היה לה גם שם לאותו בית ספר חלומי, "בנות צלופחד" (מבטיחה לכם שזה היה השם! עד היום אין לי מושג על שום מה), והיא אפילו טרחה ללהק בשבילי מזכירה, שתי מורות ומנקה.
וכל כך למה? לא כדי שאחזור לבית הספר, ולא כדי שאברח ממנו, אלא כי היא תמיד חלמה לראות אותי מנהלת.

היום התגשם חלומה.

מה אתם מסתכלים עליי ככה? אני נראית לכם מנהלת?!
פשוט היום פתחתי בית ספר.

ועכשיו ברצינות:
לאחרונה נוספה לי חגורה לבנבנה, כדי שאוכל לעזור לרב מ"ם הנכבד עם ניהול בית הספרים הזה שהולך וגדל משנה לשנה ואחד לשנה הבאה. אני לא מנהלת רשמית, עדיין לא לפחות, אלא נמצאת כאן לעת עתה בשביל תגבור ועזרה.
אם וכאשר אהיה – בלי נדר תקבלו על כך הודעה השניים בתור.

הראשונה תקבל סבתא שלי.

בינתיים, להלן שני עדכונונים:

1. עדכון בעניין קבלת משתמשים:

כמו שהובטח לכולנו לפני זמן לא רב על ידי הרב מ"ם, זהות המשתמשים שנשלחה לכתובת המייל הזכורה לטוב נשארת בלעדית בידי מ"ם ורפפורט. עד שאצליח לפרוץ את הסיסמה לג'ימייל ההוא – אני לא אדע שאתם השכנה ממול / המורה הנוראית / המשגיח השובב – אפילו אם תרצו בכך מאוד.
אבל,
(תמיד הם המנהלים האלו ככה. ידעתי. קודם שמים מלא הבטחות באוויר ואחר כך אומרים אבל. אין אמונה בגויים, מה אני אגיד לכם),
תמו הימים הטובים.
מהיום התהליך משתנה.

בין שאר השדרוגים הטכניים שמתחדשים באתר, בתקופה האחרונה נוספה האפשרות לשלוח בקשות הצטרפות מלאות גם דרך האתר עצמו, ללא צורך במעבר בג'ימייל הנשגב, דרך כפתור הפלאים הזה:
1619521035441.png

האפשרות הנ"ל מקצרת את הסרבול של שליחת מייל פלוס שליחת בקשת הצטרפות דרך האתר, ומבצעת את כל אופן הבקשה דרך טופס אחד קצר. קליק וגמרנו.
אי לכך ובהתאם לזאת:
מהיום יש לשלוח בקשות הצטרפות דרך הכפתור המדובר בלבד.
יש לקחת בחשבון שהזהות שלכם, מצטרפים חדשים, תהיה גלויה באתר עצמו לעיני מנהלי פורום הכתיבה, מנהלי האתר וטכנאיו – במשך מאה ועשרים השנים הקרובות, וסיכוי קטן שאף יותר מכך.
זהות המשתמשים הישנים עוברת בזאת נוגות לצבור אבק בג'ימייל המסתורי עד סוף כל הימים.

הבהרנו את זה? הבהרנו.
רגע, לאן אתם רצים? השיעור עדיין לא נגמר.

2. עדכון למנהלי אתגרים:
אתגרים זה טוב, כן? אתגרים זה יופי, כלי נהדר לפיתוח האמביציה העצמית והיצירה הספונטנית. רק מה? שבתוך האתגרים יש לנעוץ נעצים, כי אם לא הם, אבוי, האתגרים לא יחזיקו מעמד.
אי לכך ובהתאם להקדמה החגיגית-מעורפלת-משהו הלזו, הריני בזאת לשלוח את בקשתי הצנועה לכל מנהלי האתגרים בעם:
אנא, תייגוני באשכולכם הנהדר, על מנת שאוכל להיחפז אליו ולנעוץ נעצי באתגר.
תודה!

זהו. לא היה כזה נורא, נכון?
אפשר לצאת להפסקה.

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בטוחני שהתלמידים מלקקים שפתים באושר רב לאחר ההודעה הזאת, כמוני ממש
וקרנו של בית הספר תעלה עוד חת ניהול מנצח כזה
ברכותי!

"בנות צלופחד"
חושבני ששם כזה יגרור מחאה מצד הבנים פה בפורום, יש לחשוב על שם כוללני יותר

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לא קריטי, כן? אבל מתחשק לי לנצל את ההזדמנות:
בנקבה אומרים חושבתני.
לא הרבה יודעים את זה, נכון. אבל חושבני זה לשון זכר, חושבתני לשון נקבה.
כנ"ל גם חוששני וחוששתני (מוכר יותר). גברים אומרים חוששני, נשים אומרות חוששתני.
חושש אני, חוששת אני.

החוק לעשיית דין בנעצים ועוזריהם..
הצלחות לרוב. ואם חשוב לך שמצטרפים חדשים ימצאו את המידה ראוי לתת לתוכן ביטוי בכותרת.
בוצע, תודה!

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
עובר לעשייתן
@מ. י. פרצמן חוששני שעדיף לנעוץ את האשכול הזה.
פרטיו היבשים עודכנו עדכון היטב בחוקה הבלתי מחוקה שלנו, כך שאת הנעץ אפשר לשמור למקרים חיוניים אחרים.
עוד ישטפו המים בכינרת את האשכול הזה למצולות, עוד נכונים אשכולות רבים אחרים שיתפסו את מקומו בקול תשואה רמה.
האח. ברושים טובים עתידים לצמוח כאן.

נערך לאחרונה ב:

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לא הרבה יודעים את זה, נכון. אבל חושבני זה לשון זכר, חושבתני לשון נקבה.
כנ"ל גם חוששני וחוששתני (מוכר יותר). גברים אומרים חוששני, נשים אומרות חוששתני.
כמדומני שזה נכון גם לגבי כמדומתני.

מ. י. פרצמן

מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה