דרוש מידע הודעה מוזרה בפתיחת מייל

זיסהלה

משתמש מקצוען
אולי משהי נתקלה בכזו הודעה?

400.
זו שגיאה.
לא ניתן לעבד את הבקשה באמצעות השרת מכיוון שהיא פגומה.
אין לנסות שוב את הבקשה הזו. זה כל מה שאנחנו יודעים

אני לא מצליחה להכנס למיילים תעזרו לי

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לאתרים אחרים כן אפשר?
האינטרנט איטי במיוחד?
אצלי זה היה כשהיה לי בעיות בסטיק/קליטה

זיסהלה

משתמש מקצוען
כל האתרים האחרים עובדים מצוין
אין בעיות קליטה אני מחוברת עם ראוטר של בזק
סגרתי ופתחתי עשרות פעמים אבל כלום --------------------

תחצ

משתמש פעיל
אולי משהי נתקלה בכזו הודעה?

400. זו שגיאה.
לא ניתן לעבד את הבקשה באמצעות השרת מכיוון שהיא פגומה.
אין לנסות שוב את הבקשה הזו. זה כל מה שאנחנו יודעים

אני לא מצליחה להכנס למיילים תעזרו לי
תסתכלי כשאת מקלידה את המייל לפני שאת לוחצת אנטר, שהסימון בראש המסך הפסיק להסתובב, כלומר שהדף נטען לגמרי.
מקווה שהובנתי.
זה קורה הרבה.

תחצ

משתמש פעיל
צילמתי מסך, תראי שהעיגול מסתובב כלומר שהדף לא סיים עדיין להעלות, אז זה עושה שגיאה. צריך לחכות שייגמר הסיבוב שהדף יגמור לעלות ואז ללחוץ על אנטר להיכנס למייל.
זה מה שקרא לי מלא פעמים.

קבצים מצורפים

• 1703006500931.png
    1703006500931.png
    KB 2 · צפיות: 24

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כאשר הדף של המייל פעיל, לחצו על המקשים הבאים בו זמנית: קונטרול+שיפט+R

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה