דרוש מידע הדרכון הגיע לי לעיר אחרת. יש מה לעשות ?

cofix

משתמש פעיל
נשלח לעיר סמוכה אלי, אבל במרחק נסיעה

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כן ליסוע לשם....

תותית י.

משתמש מקצוען
תגיד תודה שהגיע לך דרכון,
אני מנסה עכשיו להזמין תור למשרד הפנים וא"א...

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ניתן ללכת לסניף משרד הפנים (ללא הזמנת תור מראש), ולבקש מהם שאתם רוצים לבצע איסוף מאותו סניף.
כמובן שזה יכול לקחת שבועיים אם לא יותר עד שזה יגיע.

english

משתמש מקצוען
לי זה הגיע לסניף הדואר ולא באתי לקחת
אז זה חזר נראה לי אחרי שבועיים למשרד הפנים
ובאתי לאסוף משם..

חנה. י.

משתמש חדש
אני גרה בבני ברק וקיבלתי הודעה שהגיע לגבעת שמאל ,
מישהו יודע מה הכתובת?

Efrat א

משתמש מקצוען
דחוףףףף
לא הספקתי לאסוף מהדואר תוך 14 ימים (ההודעה הגיעה אלי באיחור)
הבנתי שהדרכון חוזר ללשכה בה הגישו את הבקשה.
עדיין יש שם משהו? עשיתי את הדרכון בבני ברק בלישכה זמנית מיוחדת ל"מרתון דרכון"
מה אני עושה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה