הדמיה של מקום

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
לא בדיוק סקר אבל אין לי קידומת מתאימה...
נתקלתי בקישור הזה במהלך חיפושי אטרקציות לחופש לקיטנה

http://www.deer-land.co.il/
וממש נהניתי מזה
חשבתי שתהנו לראות
סתם מעניין, באיזה תוכנות עושים עבודות כאלה?

םןץףך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הטיסה מהחלל- אפשר בגוגל.
ההמשך-
לא קלטתי אם זה משולב הסרטה.
אם-כן תפור על בלנדר. אבל אפשר בהרבה תוכנות. לא יודע אם ב- 3D studio ו- maya.
זה בסיס של camera tracing.
אם הכל הדמיה- מה הבעיה?

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י םןץףך;2101487:
הטיסה מהחלל- אפשר בגוגל.
ההמשך-
לא קלטתי אם זה משולב הסרטה.
אם-כן תפור על בלנדר. אבל אפשר בהרבה תוכנות. לא יודע אם ב- 3D studio ו- maya.
זה בסיס של camera tracing.
אם הכל הדמיה- מה הבעיה?

שלא אובן לא נכון,
אין לי שמץ של מושג בתלת מימד
סתם עניין אותי לדעת

םןץףך

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ת'כלס;2101506:
שלא אובן לא נכון,
אין לי שמץ של מושג בתלת מימד
סתם עניין אותי לדעת
דווקא רואים שאת מתעסקת בתלת.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נחמד מאוד, אבל לענ"ד אפשר להשיג רמה יותר גבוהה (כמובן תלוי בתקציב).
במילים אחרות, הרעיון היפה, הביצוע...

הערה - הסרטונים אינם משחק מחשב (כפי שהיה נראה לי בראשונה) אלא סרטונים קבועים, רגילים.
הדף הראשון כנראה פלאש ששמו בו לינקים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה