דרוש מידע הגרופלוג נתן מושקביץ מאלעד

• פותח הנושא 20201
  • פורסם בתאריך

20201

משתמש חדש
מי שמע על הגרופלוג נתן מושקביץ הייתי שמח לשמוע מאנשים שהיו אצלו מה החוות דעת ואיך ההתרשמות ? וכמה הוא לוקח לפגישה. תודה לכם

20201

משתמש חדש
אני לא בטוח ב100 אחוז אם השם הפרטי הוא נתן מה שידוע לי שהוא חסיד קרלין

מאב

משתמש פעיל
הוא גרפולוג ידוע מאוד, הוא יודע לומר דברים ממש נעלמים, אנשים יוצאים ממנו ממש נפעמים, נראה לי הידע שלו מגיע מעבר לכתב כי הוא יכול לספר לך גם על השלום בית של אחותך, טוענים שהוא יודע ה-כ-ל

מאב

משתמש פעיל
גר באלעד, מאוד עמוס, אם צריך יש לי גם טלפון שלו.

20201

משתמש חדש
הוא גרפולוג ידוע מאוד, הוא יודע לומר דברים ממש נעלמים, אנשים יוצאים ממנו ממש נפעמים, נראה לי הידע שלו מגיע מעבר לכתב כי הוא יכול לספר לך גם על השלום בית של אחותך, טוענים שהוא יודע ה-כ-ל
שמעתי מכמה על זה שזה ממש הזוי ומי שהולך שם יוצא משם ממש כמו שיצא מאיזה בעל רוח הקודש אבל לא שמעתי ממישו אישי שהיה שם אני מעדיפ לשמוע ממישו אישי שהיה שם .2) כמה הוא לוקח לפגישה שמעת? בכל אופן תודה

20201

משתמש חדש
, נראה לי הידע שלו מגיע מעבר לכתב כי הוא יכול לספר לך גם על השלום בית של אחותך, טוענים שהוא יודע ה-כ-ל
[/QUOTE]
מה זה אומר? ממש מעניין? יש לך הסבר לזה?

ללי ק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה השם שלו
ידוע לי שהוא מומחה מאד
לגבי מחיר אין לי מושג

מאב

משתמש פעיל
איזה מורה לגרפולוגיה טען לי שיש לו כוחות נוספים מעבר לכתב.
לא ידע לומר אם זה כוחות הטומאה או כוחות הקדושה, לדעתי זה פשוט אינטואציה מאוד גבוהה
מישהו שהיה אצלו סיפר לי שהוא סיפר לו על השלום בית אצל אחותו...
הטלפון 052-7159880
לא יודע כמה הוא לוקח לפגישה

מאב

משתמש פעיל
זה השם שלו אבל אני לא כזה בטוח שהוא חסיד קרלין... יש לו בית כנסת לעצמו

מאב

משתמש פעיל

זה כתבה באתר כל רגע, אם זה חסום לך הכתבה מתחילה כך:

הרנטגן של הנפש

איך פותחים ראיון עם גרפולוג מומחה? עם שאלות? סיפורים? רעיונות? ממש לא. עם כתב היד.

וכך, עוד לפני שפתחנו בשיחה עם הגרפולוג הנודע הרב נתן מושקוביץ, רשמנו 10 שורות של כתב היד, הוספנו, לבקשתו, ציור של עץ, והגשנו לו את הדף.

ואז, תוך שניות ספורות, החל שטף של מידע. במשך השעה הקרובה, ירה מושקוביץ שורה של תכונות/אפיונים שכתב היד שלנו גילה לו, אבל זה עוד כלום לעומת מה שעשה בהמשך: מי זה מ' שהיה איתך בקשר קרוב לפני 7 שנים? וכשענינו לו, מופתעים לחלוטין, הוא המשיך וסיפר על החברות שלנו באותו זמן, מה עבר עליו באותה תקופה לא פשוטה ואיך הוא הוא יצא ממנה. ולא רק חברים: גם על היחסים עם בני המשפחה, הקרובים והמכרים העכשוויים למד מושקוביץ מתוך כתב היד, בשיטה הייחודית לו, כי הכל, כך מסתבר, פשוט נמצא שם, בכתב היד שלנו.

20201

משתמש חדש
יאוווו. תודה לך אבל חבללל שחסום לי הגישה לכתבה מנטפרי:(:(. אני ינסה מדרך אחרת להגיע לכתבה

20201

משתמש חדש
מקפיץ . מאוד אשמח לשמוע ממישו שהיה אצלו תודה

עמליה 098

משתמש מקצוען
גם אני אשמח מאד לשמוע על משהו שהיה אצלו,
האם מעבר לכישורים ה"נבואיים" המדוברים (.....)
הוא מביא תועלת מעשית?
האם נכון לפנות אליו לגבי ילד עם בעיות התנהגות?

ברוך99

משתמש רשום
גם אני אשמח מאד לשמוע על משהו שהיה אצלו,
האם מעבר לכישורים ה"נבואיים" המדוברים (.....)
הוא מביא תועלת מעשית?
האם נכון לפנות אליו לגבי ילד עם בעיות התנהגות?
אני מוסיף על שאלתך..
האם מלבד התפעמות מ'יכולותיו' הוא יוכל לכוון למקצועות מתאימים לאישיות הכתב שהוא מאבחן?

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני גם שמעתי ממורה לגרפולוגיה שמכיר אותו אישית עוד מגיל צעיר מאוד,
יש לו חוש אינטואיציה ובמוסף הוא גרפולוג מומחה וזה מה שמביא את הנ"ל.
אשמח אם מישהו יוכל להעלות את הכתבה לטובת חסומי נטפרי

שמוחה

משתמש פעיל
הייתי אצלו לאבחון תעסוקתי היה מדהים הוא לקח לי 800 ש"ח באתי לשם עם ב"ב וגם עשה לה אבחון.

אולי מעניין אותך גם...