קורונה הגיע מליוני ביצים

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
היום מישהו רכש בשבילי שני תבניות ביצים של 12 ביצים כ"א, במחיר של 11 ש"ח ליחידה. ומספר אנשים ראו אותי מסתובב איתם ברחוב ויצא להם העיניים איפה קניתי אותם?
בכל מקרה, המוכר במכולת טוען שמחר - כן מחר... יגיעו הביצים מחו"ל

לעבדיג יענקל

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בעיקרון הביצים החומות הם ביצים להפריה
ביצים המיועדות להפריה הם בעייתיות יותר הלכתית לגבי הימצאות בהם דם מאשר ביצים שאינם מיועדות להפריה, כך שהזהירות הנדרשת בהם הוא גדולה יותר.

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
216659.jpg

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
בכל מקרה אותי ההורים לימדו שביצים ללא חותמת לא קונים!!!!
ובכלל ביצים מהערבים זה סוג מסוים של ביצים שהצבא היה צריך לתפוס במעברים ולהשמיד...

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
20:30 > השר גלעד ארדן באולפן 'ערוץ 12': אין לנו אפשרות לוגיסטית להטיל סגר על בני ברק, הדבר מצריך אלפי חיילים, מערך אישורים למי מותר לצאת, חלוקת 200 אלף מנות אוכל לתושבים. סגר עלול ליצור הדבקה יותר גדולה בעיר עצמה.
אתר כל רגע
ממש מעניין,
איך זה קשור למחסור בביצים?

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
זה לא קשור לביצים.... זה קשור למצב רוח

klik's

משתמש מקצוען
לתושבי מודיעין עילית
הגיעו תבניות ביצים ליש קסם
לא לוקחת אחריות אם נשאר או לא
בכל אופן ניתן לקחת 3 תבניות למשפחה
(אין לי דרך להגיע, אני בלי רכב, אחרת הייתי נוסעת להביא)

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
שמעתי שב'משנת יוסף' הודיעו שכל מי שהזמין ביצים ולא משנה כמה, יקבל רק תבנית אחת - משפחה שהזמינה 12 תבניות תקבל אחת בודדה בלבד!

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בכל מקרה אותי ההורים לימדו שביצים ללא חותמת לא קונים!!!!
ובכלל ביצים מהערבים זה סוג מסוים של ביצים שהצבא היה צריך לתפוס במעברים ולהשמיד...
מותר להעביר במחסום עד 5 תבניות ביצים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה